Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stacja paliw powstanie przy ul. Willowej? Jest opinia sanepidu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2016 r. o 10:41 Powrót do artykułu
a mieszkańcy sąsiednich bloków to gdzie chcą tankować? założę się, że pod blokiem u mieszkańców innych dzielnic ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj CPN jest niezbędny, bardzo brakuje CPN-u w tej dzielnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CPeNu" to już nie ma od 25 lat. "Mądrzy menadżerowie" uwalili brend najbardziej rozpoznawalny w powojennej Polsce czego przykładem jesteś Ty używając nazwy CPN. Za takie "przebrendowienie" CPN-u na jakieś BÓG wie co Orlen(a dlaczego nie "ORLĘ"?) wspomniani "menadżerowie" powinni beknąć a podejrzewam że jeszcze premię wzięli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to bieda właścicielom tych "gustownych" domeczkow a'la "STODOŁA MOJEGO DZIADKA" obok "lidru" ......... Niech żyje "wolna waha"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że stacja paliw bardzo by się tam przydała. A jak chcą mieszkańcy protestować, to niech tankują gdzie indziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdżam tam z dwójką małych dzieci do ogrodu botanicznego, ta stacja to gdzie ma powstać? Na parkingu, przy wejściu do ogrodu, obok Lidla ? Tam nie ma chyba za dużo miejsca. Nie wiem. Tak przy Poligonowej, albo Zelwerowicza to jest pewnie dużo miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Zelwerowicza będzie kolejna stacja paliw!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to bieda właścicielom tych "gustownych" domeczkow a'la  "STODOŁA MOJEGO DZIADKA" obok "lidru" ......... Niech żyje "wolna waha" Gimnazjum juz ukonczyles? bo poziom komentarza swiadczy ze nie,pewnie dlatego masz czas na komentarze bo wakacje sa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj CPN jest niezbędny, bardzo brakuje CPN-u w tej dzielnicy kanister bedziesz mogl tez zatankowac na zas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że stacja paliw bardzo by się tam przydała. A jak chcą mieszkańcy protestować, to niech tankują gdzie indziej. powiedzial co wiedzial jakies jeszcze zlote mysli? spisuj tylko dla dobra ludzkosci w pamietniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w okolicy, mnie tam rybka. Ogólnie będzie gdzie zatankować auto. Ot uroki życia miasta które tym się charakteryzuję, że się rozwija. Też miałem miły spokój i ciszę dopóki Labora tych stodół nie wybudowała ale nie protestowałem i nie krzyczałem. Masz Lidla po sąsiedzku to i z Orlenem wytrzymasz. Jak chcesz mieć ciszę i spokój kup pod LBN 10 ha ogródź murem takim jak Pan Mecenas z Willowej, posadź las w środku i wtedy będziesz miał pewność, że nikt Ci nic nie postawi w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będzie można zatankować auto.Pozdrawiam wszystkich mieszkających na Kasztelańskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No masz Lidla pod domem to nie kupuj jajek z datą do 19.07, bo totalnie śmierdzą już dziś. Będziesz miał jeszcze stację, niedługo cmentarz za Zelwerowicza. Cudownie się będzie każdemu mieszkać. Pozdrawiaj sam siebie jak dożyjesz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD 20 LAT MIESZKAM OK.100 M OD STACJI PALIW I ŻYJĘ - PRZESTAŃCIE SIĘ PRZEJMOWAĆ KILKOMA DEBILAMI DBAJĄCYMI JEDYNIE O WARTOŚĆ ICH DZIAŁKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żyj, a My możemy żyć inaczej. Ktoś powiedział - Polak żyje dobrze z Amerykaninem, Amerykanin żyje dobrze z Polakiem. Ale niestety Polak nie bardzo żyje dobrze z Polakiem. Dlaczego? bo ten drugi Polak to nie jest Polak. A kto to? - nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zbierali podpisy to mówili, że coś 15 m od budynków ma być, to tu chyba wymiar ma znaczenie :) Moim zdaniem to lekkie przegięcie i podpisałem. Ale mnie to rybka bo mieszkam gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne pozwolenia nie pomogą jak biskup się nie zgodzi oj już widzę ten tłumek w odświętnych koszulach i białych skarpetkach z czarnymi mokasynami wychodzący z kościółka i rzucający urok na zjawisko nadprzyrodzone z dwoma dystrybutorami E95 i ON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a ja widziałem więcej w snach, bo tu mieszkam. Napisz do ... Mieszka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No masz Lidla pod domem to nie kupuj jajek z datą do 19.07, bo totalnie śmierdzą już dziś. Będziesz miał jeszcze stację, niedługo cmentarz za Zelwerowicza. Cudownie się będzie każdemu mieszkać. Pozdrawiaj sam siebie jak dożyjesz ;)
Cmentarza na Zelwerowicza nie będzie, miasto kupiło teren z Dysie i tam będzie cmentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ten SANEPID albo ta SANEPID-a przed wydaniem swojej opinii nie zapoznały się z "Ekofizjografią problemową" dla tego terenu, która mówi m. innymi o "Szczególnie niebezpieczne może być skażenie biologiczne zasobów wód podziemnych poprzez scieki bytowe oraz infrastrukturę gospodarczą i przemysłową (stacje paliw). Skażenia tego typu mogą mieć charakter nieodwracalny. Według mapy hydrogeologicznej dla tego rejonu wskazuje się, że w południowej i srodkowej czesci obszaru stopień zagrożenia wód podziemnych uznawany jest za bardzo wysoki. Trzeba mieć tylko nadzieję, że ten SANEPID czy też ta SANEPID-a chciały dobrze dla inwestora, bo aż strach pomyśleć, że wydanie takiej opinii, która jest sprzeczna z cytowanymi konkluzjami naukowego raportu mogło wynikać ze zwykłego zaniedbania, niechlujstwa i nieróbstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...