Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tylko tyle ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co bys chcial. Potem rumuni zrobia tam targ i bedzie kurestwo i zlodziejstwo brudastwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były cukrownie i praca, teraz będą stadiony i cukier z unii oraz buraki w "Polskim" skupie poniżej kosztów wytworzenia. Komu na tym zależyało? To robota mająca na celu zniszczenie polskiego rynku cukru. A stadionik stoi. Mozna w banię rypać.... Nie wiem, dzisiejsze społeczeństwo ma zrypane dyńki a Tusk z ekipą na tym korzysta bo ci z zachodu im w łapę dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były cukrownie i praca, teraz będą stadiony i cukier z unii oraz buraki w "Polskim" skupie poniżej kosztów wytworzenia. Komu na tym zależyało? To robota mająca na celu zniszczenie polskiego rynku cukru. A stadionik stoi. Mozna w banię rypać.... Nie wiem, dzisiejsze społeczeństwo ma zrypane dyńki a Tusk z ekipą na tym korzysta bo ci z zachodu im w łapę dali.
Człowieku daj już spokój z tą cukrownią. Wielu osobom żal tej cukrowni i mi również ale stało się jak się stało i tego typu komentarze czasu nie cofną.  Trzeba się zastanowić dlaczego mimo przygotowanej (uzbrojonej) strefy ekonomicznej na Felinie, inwestorzy wybierają inne miasta. Kiedy Lublin zacznie być atrakcyjny gospodarczo dla dużych firm, o zlikwidowanej cukrowni wszyscy zapomną bo będą mieć gdzie pracować. I stadion też zacznie się miło kojarzyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...