Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i dobrze. dobrze ze byl stan wojenny. nikt nie dostal bez powodu. chamy i prostaki teraz protesty robia? wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się bijecie nikomu to nie służy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był stan wojenny nikt bez powodu nie dostawał(a teraz prawie każdy) de-mon-str-cje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO WAM TA DEMONSTRACJ.WOJNA NIE ODBYŁA SIĘ BEZ POWODU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rozrabiacy oszaleli. Nawet w stanie wojennym nie widziałam takich napalonych i rozjuszonych.Jak tak dalej pójdzie to nie będzie można z domu wyjść, żeby nie oberwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Babcia' timestamp='1323783329' post='569955'] Dzisiaj rozrabiacy oszaleli. Nawet w stanie wojennym nie widziałam takich napalonych i rozjuszonych.Jak tak dalej pójdzie to nie będzie można z domu wyjść, żeby nie oberwać. [/quote Proszę odzywają się oburzeni na forum. Razi ich rekonstrukcja tamtych wydarzeń. Ale tylko grudniowych. Bo dziwnym trafem np. grunwaldzkich to - nie. Tylko i wyłącznie tych. A "Babcia" ile to lat w PZPR była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde, legalna "ustawka"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja dostałem w wargę od starszego pana, który zaczął nas popychać i atakować. Bardzo wcielił się w swoją rolę. Mam rozciętą wargę, i dostałem w brzuch - mówi." chlopcze, ten dziadek pewnie nie mial okazji wtedy sie wykazac. Teraz sobie przypomina jak to wszystko wygladalo i probuje odgrywac bohatera, bo wie, ze mu nikt pala nie przylozy. Pewnie 30 lat dumal nad tym jak swoja biernosc "zrehabilitowac".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę strajkowali bez zgody, wyjdzie teraz na ulicę bez zgody, przecież macie demokrację, do tego, gdzie te spełnione 21 postulatów, gdzie te obiecane 100 tys.oddajcie mi, kłamcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie tą swoją demokrację, brak pracy i jak uda wam sie dostać pracę orka do 67 lat., ale was w balona załatwili ci solidarnościowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Po zakończeniu szkoły średniej, zostałem zaproszony do mojego BYŁEGO kolegi z klasy ( obecnie funkcjonariusza policji ) Marka Pulikowskiego, zam. ul. Mochnackiego 6, 20 - 452 w Lublinie. Podczas wizyty u Marka Pulikowskiego zostałem ukuty igłą w kciuka prawej dłoni. Po pewnym czasie pojawiły się bolesne zmiany naskórne na palcu. W roku 2006 rozpocząłem leczenie w Klinice Dermatologicznej w Lublinie. Nieskuteczne leczenie kontynuuję do dnia dzisiejszego. Mam problem z podjęciem jakiejkolwiek pracy, ponieważ jestem osobą praworęczną i kontakt z jakimikolwiek zanieczyszczeniami oraz wilgocią powoduje rana otwartą. Problem z podjęciem pracy wiąże się z pozbawieniem mnie środków do życia. Marek Pulikowski, zam. w Lublinie, przy ul. Mochnackiego 6, w dalszym ciągu jest funkcjonariuszem policji, nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej za wyrządzenie mi krzywdy, w postaci stałego uszczerbku na zdrowiu, zarażając mnie nieuleczalną chorobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było jeszcze jedno sławne hasło którego o dziwo Solidarność jakoś nie przypomina. A brzmiało ono: "Gdy Solidarność zarejestrujecie bułki z szynką jeść będziecie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że następna inscenizacja (też pod pomnikiem marszałka) odbędzie się dla uczczenia 379 ofiar przewrotu majowego. Myślę że krzyż z zapalonych lampek będzie większy, bo i ofiar było więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Było jeszcze jedno sławne hasło którego o dziwo Solidarność jakoś nie przypomina. A brzmiało ono: "Gdy Solidarność zarejestrujecie bułki z szynką jeść będziecie".
To hasło rolniczej "Solidarności" - 1981. Ale są i inne. 100 mln zł. dla każdego - Wałęsa 1991; 300 mld.zł dla Polski - PO 2011.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To hasło rolniczej "Solidarności" - 1981. Ale są i inne. 100 mln zł. dla każdego - Wałęsa 1991; 300 mld.zł dla Polski - PO 2011.
Żeby być uczciwym to dodaj jeszcze 3 mln mieszkań Jarosława.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To hasło rolniczej "Solidarności" - 1981. Ale są i inne. 100 mln zł. dla każdego - Wałęsa 1991; 300 mld.zł dla Polski - PO 2011.
To wam obiecał pierwszy konfident wolnej Polski,teraz idzcie do CZERWONEGO BUCA po te obiecane 100 mln. Zdradził nas KONFIDENT jeden i tyle. SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ.PO-dpisał wszystko co SBecja chciała. Za co ten NOBEL?????? Wydymał wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To wam obiecał pierwszy konfident wolnej Polski,teraz idzcie do CZERWONEGO BUCA po te obiecane 100 mln. Zdradził nas KONFIDENT jeden i tyle. SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ.PO-dpisał wszystko co SBecja chciała. Za co ten NOBEL?????? Wydymał wszystkich.
nie pier..ol glupot w 1981r byłem robolem i wiem jak było. Oszukaliście wszystkich roboli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryś napisał:
nie pier..ol glupot w 1981r byłem robolem i wiem jak było. Oszukaliście wszystkich roboli .
pier*** się stary żydzie-Przespałeś cały ten okres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia z dzisiejszych obchodów - Fotorelacja: 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego – Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryś napisał:
nie pier..ol glupot w 1981r byłem robolem i wiem jak było. Oszukaliście wszystkich roboli .
Byłeś robolem ale przy truskawkach u niemca, gdy inni w tym czasie przelewali krew w tym kraju za ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...