Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śmieszne dziadki...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... ale tak w ogóle to wędkarstwo uspokaja :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje dla prezesa Sadowskiego. Podpisał niedawno kolejną umowę na dzierżawę akwenu, który jest w gestii okręgu już kilkanaście lat. Od tylu lat obowiązuje na tym łowisku regulamin, uchwalony przez zarząd okręgu. Co zatem jest niejasne? Wyobrażacie sobie przedsiębiorcę, który by posiąść wiedzę, czym się zajmuje, czeka aż jakiś uprawniony organ zewnętrzny dokona kontroli i przedstawi mu wyniki. Analogicznie, wg zarządu okręgu nie ma przeciwwskazań, by w marcu przyszłego roku koła dęblińskie odłowiły i sprzedały chronione drapieżniki ze Stawu Jabłonowskich. Nie popadajmy w paranoję. Kwalifikacja czynu jest nadzwyczaj prosta: odłowów z użyciem narzędzia rybackiego (włoka, jak dowiedzieliśmy się od jednego z uczestników regulacji rybostanu, komendanta SSR!) dokonany przez osoby nieposiadające statusu uprawnionego do rybactwa na tym akwenie i niemającego jego pisemnej zgody na dokonanie połowów na jego rzecz (zgodnie z treścią art. 27 c Ustawy o rybactwie śródlądowym, jest to przestępstwo zagrożone grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2). Szkoda mi tylko tych, którzy nieświadomi łamania prawa,w dobrej wierze, pomagali działaczom koła 56 z Ryk. Prokurator, wnioskując o kary, powinien wziąć to pod uwagę. Jeżeli będzie srogi jak ten, z Gorzowa Wielkopolskiego, to należałoby oczekiwać kar niezawieszonego pozbawienia wolności: http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1318052  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: