Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to dziwne bo jak sie rozejrzec po ogłoszeniach to poszukują nowych pracowników :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wali mnie to jak waliło wszystkich gdy z zakładu w Lubartowie swego czasu wywalili 2300 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euro idzie, będzie trochę wolnego, Lewandowski po króla strzelców a Polacy do finału.. i tak nie byłoby komu pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2015 zwolnili 360 górników z LW Bogdanka SA nikt nie komentował. A tutaj tylko 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wali mnie to jak waliło wszystkich gdy z zakładu w Lubartowie swego czasu wywalili 2300 osób.
Jakie to polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Pan na to Prezydencie Żuk. W Lublinie wszystko się sypie. Przemysłu jak nie było tak nie ma, firmy z miasta uciekają. Tylko galerie handlowe, markety, studenci i urzędnicy. Plus emeryci, renciści, ludzie mający pieniądze z zagranicy i inwestujący je  w mieście plus drobne usługi (zakład remontowo-budowlany, warszat samochodowy, gastronomia) robiące na urzędników, lekarzy, prawników, studentów i tych co maja kasę z zagranicy. W mieście nie ma nic poza tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedne firmy upadają, inne powstają. Normalna rzecz w kapitaliźmie, nie ma co robić z tego afery, o ile bezrobocie ogółem utrzymuje się na rozsądnym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo,bardzo dobrze,mnie też wywalili na pysk,nie czują bat na d.....,piszcie jakie przygotowania dni młodzieży w Krakowie to powinien być temat,ile kasiory ten spęd kosztuje,a tam jakieś utrata pracy to zaden problem zbierać puszki po menelach i kasa leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie skąd dziennik publikuje nie sprawdzone informacje,które w znacznym stopniu mijają się z prawdą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...