Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska szuka nowych strażników

Utworzony przez Gość, 6 marca 2010 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Człowieku nie składaj dokumentów ta firma to jedno wielkie bagno. jak nie sprzedajesz kolegów i nie włazisz w d*** to nie dojdziesz do niczego, a jeszcze bedą cie gnębić. Tylko zdrowie można stracić, bo jak nie sprzedajesz ludzi to całe życie będziesz krawężnikem, tak jak ja już od 7 lat. tak że pomyśl na tym i zastanów się głęboko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chetnie bym sie zgłosił tylko zeby miec 21 lat mam jeszcze miesiąc i nie wiem czy wogule mogę złożyc papiery... żadna praca nie hańbi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie siedzę i czytam te wasze śmieszne posty, sami grabicie liście i sprzedajecie puszki znalezione na aluminium , a służby smaku nie zaznaliście żadnej jak widzę bo tak pisać to tylko ciemnota potrafi. Żadna praca nie hańbi bo najlepiej to d... w kupę i okraść wszystkich i leżeć do góry pępkiem. Policja nie daje rady sobie wiec straż jest potrzebna chociaż by takich co zaśmiecają Nasze Miasto i takich co olewają napisy na parkingach. Tylko niech się jeden z drugim zastanowi czy kiedykolwiek będzie mógł puścić dzieci na miasto na spacerek , NIE dlatego że będzie syf choroby i żule którym nie będzie chciało się pracować tylko 2 złote wołać na parkingach za pilnowanie . Do łopaty jeden z drugim i dziury anie pisać że jest tak źle. Urząd pracy dotacje daje na własny interes pomyśleć trochę a nie tutaj pisać byle co .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak strażnik miejski ma małe zarobki, a jest jest chyba najbardziej narażony na agresję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nowi strażnicy będą WRESZCIE wlepiać mandaty"psiarzom"za gówienka,które zostawiają ich pupile na chodnikach?! -bo już mam dość wydłubywania wszędzie leżących na chodnikach gówienek z kółek naszego wózka inwalidzkiego po każdym spacerze zanim wjedziemy do mieszkania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a. weryfikacja złożonych przez kandydatów dokumentów pod kątem spełniania wymogów formalnych, b. test kwalifikacyjny z wiedzy niezbędnej na określonym stanowisku, c. rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami. przychodzisz niby na rozmowę a masz egzamin rozmowa wygląda inaczej nie losuje się koperty z pytaniami jakieś nie halo!!!!!!!!!!!!!! pkt 2 nie ma a pkt 3 to kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...