Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
która to już bezskuteczna wojna ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przy Dworcu PKP ochrona sprawdza karty parkingowe osób które zajmują miejsca dla osób niepełnosprawnych. Wielu kierowców musi opuszczać te miejsca, bo mają karty ale na swoich rodziców,których w aucie nie ma. Podobnie jest na parkingu przy Szpitalu na Krasnickiej Kierowcy wykorzystują karty parkingowe chociaż nie ma w aucie osoby niepełnosprawnej. W informatorze trzeba dodać treść, że karta parkingowa jest wystawiana na osobę niepełnosprawną która musi być w aucie. Nie dotyczy to oczywiście niepełnosprawnych kierowców tylko członków rodziny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i znów "wojna" a nie może być normalnie to przecież ich praca takie zapowiedzi sugerują jedno jednorazowa akcja i powrót do szarej codzienności
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ocena, że kierowca w aucie posiada karte pakingową,a osoby wymienionej na karcie w aucie nie ma powoduje usunięcie takiego auta z miejsca zarezerwowanego dla osób niepełnosprawnych / informacja w artykule/ to - WYLANIE DZIECKA Z KAPIELA. Gdzie jest powiedziane,że musi być w aucie. Została przywienion najbliżej miesca, które miała odwiedzić i wróci po załatwieniu swoich spraw. Usunięcie auta z miejsca gdzie wysiadła z auta sposoduje utrudnienie w poszukiwaniu samochodu i ogromny stres. Czy to właśnie o to chodzi????? Natomiast jestem za tym, aby zweryfikować posiadane karty, bowiem wiele "uprawnioch" osób juz nie zyje, a karty są wykorzystywane. Jak to zrobić? Jest sztab ludzi w różnych urzędach - biorą pensje - niech pomyslą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Akcja ,która jest opisana w artykule jest tylko kontynuacją poprzedniej ogólnopolskiej z początku tego roku. Faktycznie mandat za parkowanie w tych miejscach kosztuje 500zł i jest to stała i sztywna kwota bez negocjacji jej wysokości. Gwoli wyjasnienia chce tu powiedzieć ,że urzywanie takiej karty przez osoby które nie mają do tego uprawnień albo korzystają z niej pod nieobecność osoby na którą jest ona wystawiona (kierowca takiej osoby w celach nie związanych z jej transportem) naraża się również na karę grzywny w wysokosci 500zł i dodatkowo mozna skierować na niego wniosek do Sądu o posługiwanie się cudzym dokumentem w celu unikniecia kary za popełnione wykroczenie drogowe. Odholowywanie pojazdów z tych miejsc nie miesci sie w art.130a Prawa o ruchu drogowym więc jest to ustawowo wykluczone.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: