Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik w skansenie popełnił samobójstwo. Są już wyniki sekcji zwłok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2016 o 11:25 Powrót do artykułu
Cudownie ze mu sie udalo, ja niestety sprawe spartolilam, 3 razy mi sie nie udalo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie łam sie, wszystko przed Tobą! Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiadomo. A no nie wiadomo. Był niewyspany, więc zrobił to wczesniej, niż ustawa przewiduje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAK SIĘ CHCE NA POWAŻNIE ZE SOBĄ SKOŃCZYĆ NIE JEST TO TRUDNE. KTO 3 RAZY PRÓBUJE WCIĄŻ WOŁA O POMOC. MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NADEJDZIE OD CIEBIE SAMEJ :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pomijając przyczyny zdarzenia po co strażnikom w skansenie broń z ostrą amunicją ? a może grasują tam zombiaki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No właśnie. W skansenie, żeby było bardziej nastrojowo, strażnicy powinni nosić ostre szabelki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie żyje człowiek, a niektóre komentarze są na poziomie poniżej dna. Zero szacunku dla życia i dla innych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wolno się zabić. Popełniając samobójstwo dajesz satysfakcję parlamentarzystom i innym swoim wrogom. Wkrótce pracę otrzymywać będą roboty, a ludzie będą pozostawiani bez środków do życia. Nie wolno podejmować pracy za plewy. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawdź wartość moich dzieł. Google: lwgula
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ochrona obiektu z bronią palną - taki jest wymóg formalno-prawny dla placówek muzealnych i innych obiektów w których zgromadzone są dobra kultury narodowej, a skansen to jest Muzeum Wsi Lubelskiej. Nikt nie zatrudnia firmy ochroniarskiej z pracownikami którzy mają prawo do posiadania broni dla własnego widzimisię. Regulują to odpowiednie przepisy i ustawy, np. Ustawa o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 roku która została znowelizowana i w nowym brzmieniu obowiązuje od 1 stycznia 2014 roku. Znowelizowana ustawa została opublikowana w Dz.U. z 2005 nr 145 poz. 1221. Pochyl głowę nad śmiercią człowieka i nie rób z siebie durnia swoimi komentarzami i dociekaniami. Pozdrawiam  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: