Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik z Aresztu Śledczego w Lublinie wpadł z narkotykami. Był w drodze do pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2016 r. o 14:50 Powrót do artykułu
Kontrola funkcjonariuszy przy wejściu i wyjściu? ha ha ha nie ma jak zaufanie zaufanie.Komuno wróć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zrobił karierę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mundurowy jechał do pracy z plecakiem pełnym narkotyków" pokażcie ten MEGA plecak pełen 13dkg mielonej trawy :) pewnie była rozdmuchana przez jakiegoś redaktora i dlatego zajęła TYLE miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może myślał, że to tytoń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 lata i już w służbie więziennej, ja pierdzielę ludzie po studiach nie mogą znaleźć pracy a zatrudniają chłopaczka na stanowisku funkcjonariusza co najwyżej z maturą. I to na dodatek z Chełma, jak by w Lublinie nie było miejscowych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace dostał z pewnością po Znajomosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 lata skąd wiesz,że tylko z maturą. Może już mieć np. licencjat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kolejnej publikacji nt. funkcjonariuszy jest się co raz bardziej przekonanym ,że tam są przestępcy z tym,że jedni i w mundurach a drudzy w pasiakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Chełma tutaj zapitalał do roboty, pewno i zwrot za paliwo dostaje i kaska dogadana. Dziwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie to była tylko płotka, do tego młody widocznie jeszcze nie napieprzył dzieci, bo za darmo tj. 500+ więcej by dostał jak za tą swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynosił drobny sprzęt AGD,pralkę.lodówkę,zamrażarkę i zmywarkę.Dobre.I nikt nic nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130 GRAM I ZWOLNIONY DO DOMU. HEH... CO SEDZIA TO INNE PRAWO? CZY PRZYWILEJ JAKIŚ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam 2 młynki oraz 2 wagi.jedną apteczna i drugą elektroniczną.mam też ***a... czy jest podstawa do zarzutów dot.narkotyków (wagi),oraz gwałtu (dysponuję od urodzenia ***em)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam kto przyjmuję takich debili do służby? Czy rekrutacja i późniejsza weryfikacja funkcjonariuszy nie jest owiana cieniem kumoterstwa czy nepotyzmu? Bardzo dużo ostatnimi czasy mówi się o modernizacji Służby Więziennej. Mówi się również o poprawieniu wizerunku służby, a wystarczy poszukać chociażby w internecie co dzieje się w jednostkach SW, nie mówiąc już o sytuacjach nieformalnych o których lepiej nie wspominać. Widzę że czeka nas jeszcze długa droga do poprawy istniejącego stanu, jednakże perspektywa rozwoju przedstawia się jednak optymistycznie. Mimo wszystko chciałbym przeprosić Społeczeństwo Polskie w imieniu Służby z prostej przyczyny, ponieważ zawiodła rekrutując takiego człowieka we własne szeregi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale do gwałtu musi być sztywny a ty używasz łyżki do butów by go włożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
130 GRAM I ZWOLNIONY DO DOMU. HEH... CO SEDZIA TO INNE PRAWO? CZY PRZYWILEJ JAKIŚ?
Chyba gramów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...