Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa ekonomiczna na Felinie: Kolejny inwestor i 200 miejsc pracy

Utworzony przez Szczegolarz, 29 września 2009 r. o 20:42 Powrót do artykułu
Nie 200 a 30 to raz. Dwa - jak wybuduja i zatrudnia to bedzie fakt a tak to sa tylko spekulacje. Trzy - czy sie z podwykonawcami ten kolejny juz inwestor rozliczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecz sie chłopcze, poki możesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 4 mln zł to sobie mogą wybudować nową "Biedronkę", a nie halę produkcyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolec napisał:
Za 4 mln zł to sobie mogą wybudować nową "Biedronkę", a nie halę produkcyjną.
Bo 1,5tyś m2 to taka "Biedronka" czyli np. 30x50 m. Albo inaczej 4 mln podzielić przez 1500 m2 to 2666zł/m2. To chyba realne ceny. Pozdrawiam. Może następna inwestycja będzie większa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wyższym wykształceniem? hmmmmm, a dla ludzi po szkole tech. z maturą nic już nie bedzie, fajnie, przy grzejnikach mogą pracować tylko magistrowie hahahahahahahha, śmiech na sali! to jak ja mam średnie techniczne to tylko pozostaje mi zbieranie butelek za torami i puszek do Bułgara na wagę! yeahhhhhhh!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KKK~ napisał:
lecz sie chłopcze, poki możesz
A Ty moze zmien swojego lekarza poki jeszcze pora: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/279398885
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he a z dyrektorów Verano to takie mózgi co tylko przekręciki zrobić, ludzi zatrudnić na czarno bez ubezpieczenia:) to takie małe kłamczuszki. Ale kiedyś nosek im spadnie do kolanek:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomniałem dodać że Grześ ma kupionego magistra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zrobić strefe ekonomiczną na terenie calego województwa. Po co ta cała biurokracja i sztucznie wymyślane obszary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...