Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w Lublinie działa od dzisiaj

Utworzony przez ????, 1 października 2012 r. o 06:10 Powrót do artykułu
Jestem szczęśliwy, że Żuk coś zrobił. !?!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal, odkąd złożyłem podanie na pieprzony abonament M minęło 7 dni! Ktoś tam wogóle pracuje? Tu złóż, tam zapłać, najlepiej jakby jeszcze za nich wydrukować bo to przecież takie pracochłonne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puśćiutko w centrum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze że puściutko, przynajmniej jest szansa zaparkować pod swoją kamienicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest pusto, to znaczy że większość ludzi parkowało nie dlatego, że mieli taką potrzebę, ważną sprawę do załatwienia, tylko tak im było wygodniej. Spacery są zdrowe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest pusto to znaczy, że wszystkie dzielnice graniczące ze strefą są po brzegi wypchane parkującymi samochodami. Mieszkańcy przystrefowi pewnie tryskają z radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur P napisał:
To jest skandal, odkąd złożyłem podanie na pieprzony abonament M minęło 7 dni! Ktoś tam wogóle pracuje? Tu złóż, tam zapłać, najlepiej jakby jeszcze za nich wydrukować bo to przecież takie pracochłonne...
Trzeba było dłużej czzekać, ja złożyłem jak tylko pojawiła się taka możliwość i czekałem ok. tygodnia. Teraz pewnie mają stosy wniosków ludzi, którzy czekali do ostatniej chwili... więc jeszcze sobie poczekasz i popłacisz hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest dobrze że jest pusto w centrum, bo miasto liczyło na ogromne zyski z tytułu płatnego parkowania, a tak będą musieli zrobić płatny przejazd przez centrum, lub powiększyć strefę aż do granic miasta, bo kasy zabraknie na 13-stki a powoli koniec roku. Tak poważnie to w centrum może i pusto , ale to co sie dzieje w okolicach to masakra.Poza tym tłumaczenie że pusto dlatego że nikt nie miał nic ważnego do załatwienia w centrum, to nie tak .Przeważnie rano parkuja samochody ludzie którzy tam pracują i teraz jest za drogo.Nie wszyscy mieszkaja w Lublinie, aby dojeżdzać MPK i nie wszyscy mają dobre połączenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie jest pusto, miejsca parkingowe zajęte w takim samym stopniu jak przed wprowadzeniem opłat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę chyba ten cennik godzinowy podany w artykule nie zbyt dokladny, bo w sobote na parkomatach oplaty byly wyższe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzmocik napisał:
Trzeba było dłużej czzekać, ja złożyłem jak tylko pojawiła się taka możliwość i czekałem ok. tygodnia. Teraz pewnie mają stosy wniosków ludzi, którzy czekali do ostatniej chwili... więc jeszcze sobie poczekasz i popłacisz hehe
Nie szydź, popierasz biurokrację i jeszcze się z tego cieszysz. Nie chodzi o to, że gapa za późno złożył, tylko o to, że zajmujący się tym nie robią nic innego, czyli : przyjęcie wniosku z kserówką, weryfikacja danych, wklepanie do systemu, przyjęcie potwierdzenia wpłaty, drukowanie, wypisanie. Nawet dla zaspanego pracownika, myślącego o du*** Maryni to łącznie max. 5minut pracy. Rozpatruję nieco poważniejsze wnioski, jakbym miał taki refleks to wyleciałbym dawno z roboty na twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam dziś do pracy trzema autobusami ( 57, 153, 9) i nie zauważyłam zwiększenia obsady pasażerskiej - było tak jak tydzień temu czyli wolne miejsca siedzące i jadę sobie jak król. Za to w okolicy Leclercka i na Głębowkiej jak zwykle pierwszpoaździrnikowy sajgon - korek na 20 minut. W centrum jakby ciszej i puściej ale co mi z tego jak wydostać się z osiedli nadal jest trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a miasto mówi, że nie można ich zwracać." to trochę przegięcie pały !! nawet po.srane MPK pozwalało wymienić tańsze bilety na nowe za dopłatą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusto, bo samochody w końcu stoją na parkingach (np. pod Bigmarem), wcześniej tam było pusto, bo przecież można było zaparkować obok na trawniku za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bigmar jest straszliwie drogi! teraz to dopiero plaza zarobi na parkingu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do biletów za 1zł, jestem zadowolony. Student
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusto za to na samozwańczym parkingu czyli klepisku na Rusałce sajgon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mam zostawiać samochód poza strefą to i tam pownienem mieć możliwość skorzystania z 1 zł biletu.Czyli wsiadam jeden przystanek przed strefą ,wysiadam w strefie to kasuje bilet za 1 zł.Tak samo wracając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz czekam na reklame jakies firmy ze jest poza strefa parkowania. raczej miasto straci na tym interesie bo widzialem ze narutowicza pustawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...