Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wybraliście dziadostwo to macie dziadostwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no to jezdzijcie z indeksem :/ wiem ze mniej wygodnie ale jest to chociaz jakies rozwiazanie. albo wezcie odpis z dziekanatu ze studiujecie, albo ze sie rpzelduza wydanie legitymacji. naprawde sa latwiejsze sposoby niz robic z siebie deb***a i ofiare;/
0
niestety, ale sam fakt posiadania indeksu czy papierku z dziekanatu o tym, że jest się studentem nie uchroni przed ewentualnym mandatem (karą), sama się o tym przekonałam jadąc PKS'em
0
fajny dekolt ma ta żółta pozdrawiam laske
0
studenci administracji mgr również nie dostali legitymacji płaci się taką kasę a mają nas szeroko w d....
0
hohjp napisał:
faktycznie, zaczyna się obiecująco, brak jej całej sylwetki jeszcze bardziej wzmaga ciekawość
0
hohjp napisał:
"żółta" odezwij się
0
oj ci studenci z pierwszego roku, trzeba zdjęcie zanieść to wam wyrobią
0
To wydział "PATOLOGII URZĘDNICZEJ Uczcie się od najlepszych!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: