Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student zaciąga, spłaca po studiach. Jak wziąć kredyt studencki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2016 r. o 00:06 Powrót do artykułu
Dzieci, nie bierzcie kredytu, po co sobie psuć przyszłość. Szczerze mówiąc, lepiej jest wziąć pracę dorywczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalnie nie jestem fanką kredytów,ale jeśli ma on nam pomóc i damy radę go spłacić to czasem trzeba. ale warto już na studiach myśleć jak damy radę sobie po studiach by tych kredytów nie brać. dobre praktyki, praca tymczasowa, a w końcu staż w porządnej firmie. obecnie robię staż w impelu, i to jest bardzo dobrze wykorzystany czas. poznaję pracę tak dużej firmy i widzę jak wygląda od środka, zbieram doświadczenie. firma warta uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należałoby uzupełnić informacje dotyczące poręczenia kredytu. Poręczenie przez ARiMR (przypuszczam, że analogicznie jest z BGK) nawet 100% kredytu niestety nie umożliwia jego otrzymanie. Zarówno banki BPS jak i SGB pomimo 100% poręczenia żądają dodatkowego poręczyciela i to dosyć zamożnego (dochód netto na osobę minimum 1800 zł i umowa o pracę na czas nieokreślony). Tak więc kredyt jest jedynie dla bogatych studentów lub posiadających bogatą rodzinę. Nie udało mi się niestety uzyskać odpowiedzi od banków jaki sens ma więc instytucja poręczenia - dotychczas sądziłam, że poręczenie ARiMR jest po to aby umożliwić uzyskanie kredytu biedniejszym studentom. Dla banków jednak liczy się tylko zysk, ponieważ na takim kredycie wiele zyskać nie można to starają się ograniczyć możliwości jego uzyskania. Korzystają z przepisu że bank sam ustala jakie i ile zabezpieczeń kredytu wymaga i nie obchodzi ich zabezpieczenie przez instytucje państwowe. Proszę o umieszczenie tej informacji gdyż niektórzy (tak jak ja) mogą błędnie sądzić że otrzymają kredyt, który umożliwi im studiowanie a później będą zmuszeni do rezygnacji z nauki ze względu na brak środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Można się zgłosić do agencji Copik w Zabrzu. Oni potrafią dobrać pożyczkę na korzystnych warunkach. Sam jestem tego przykładem. Pieniądze dostałem na niski procent, już jestem w zasadzie w połowie spłaty i wszystko idzie gładko. Firma nie ma swojej stronki, ale można ich łapać telefonicznie 735 490 024.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem, że nie dostanę kredytu bo byłem wcześniej zadłużony ale ***s://poradnik-novacash.pl/ wyjaśnił mi co zrobić, żeby taki kredyt otrzymać i udało mi się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo pożyczkę jak nie chcecie "psuć sobie życia kredytami", jest trochę fajnych opcji, sama patrzę przez Sprint Casha i nie narzekam, nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...