Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koleżanko as, do zobaczenia w sadzie
Folkatko nie wstyd Ci, a gdzie chrześcjańska miłość bliźniego, gdzie wybaczanie innym,chcesz się sądzić? Tego uczyli Cię na religii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rżnij głupa, od czterech lat nie ustajesz w bardzo brutalnym prześladowaniu mojej osoby, bez przerwy mi ubliżasz - te wszystkie teksty w rodzaju "ty zasrany śmieciu, przy tobie gówno pachnie jak róża" - to według Ciebie były komplementy, tak?  Twoje pisarstwp podpada pod kilka artykułów w kodeksie karnym.  I nie pitol mi tu o przebaczaniu miłosierdziu - to nie ma nic wspólnego z pobłażaniem wobec zła. Mogę wybaczyć złodziejowi który mnie okradł ale będę chciała żeby poniósł przewidziane prawem konsekwencje.   Tak samo jest z Tobą. Dopilnuje żebys poniosła odpowiednie konsekwencje swojej działalności.  I zapewniam Cie że jest to bardzo chrześcijańskie podejście - poczytaj sobie klasyka polskiej pedagogiki katolickiej, o. Woronieckiego. A tak nawiasem mówiąc, czepiłas się jak rzep psiego ogona mojego wyglądu zewnetrznego, a czy Ty sama wyglądasz jak Marilyn Monroe?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...