Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówki 2017 w Lublinie i regionie. Galerie zdjęć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 o 15:17 Powrót do artykułu
Piękna ta nasza młodzież. Mnie nie podobają się u chłopców te łatki z włosów na czubkach głów. Wygląda to tak jak by szczury mieli na głowach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokładnie nie wiem kiedy zrozumieja ze te wygolone poł Łba wygląda c***owo jak beret
0
Ale towary
0
no dziewczyny ubieracie sie ze az plakac sie chce Czy wy wiecie co to jest suknia balowa ZAL MI WAS
0
w Kraśniczynie również odbył się bal gimnazjalny
0
no cóż moda fryzura na samuraja dotarła i na prowincje. każdy naśladuje, gorzej gdy ktoś zostanie z taką pozasezonową fryzurą na lata.
0
Te wystawione giry to niby w jakim celu?
0
jak bedac tak gruba mozna zalozyc krotka sukienke i z koronka bleeeeeeeeeeeeeeee ohyda
0
Chłopaki b\u do stroju, ale te dziewczyny w większości poubierały się jak młode kur...wy .
0
Suknie balowe to dla tych panienek to jakaś abstrakcja.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Suknie balowe to dla tych panienek to jakaś abstrakcja.---- Oj tam,oj tam- dla mnie nie liczy się opakowanie, lecz to co jest w nim. Stroje pięknych dziewczyn krytykują inne zazdrośnice. Strój zmienić łatwo-urody nie da się zmienić. Pozdrawiam wszystkie piękne -mogą być byle jak ubrane.
0
Noga w czerwonej sukience i kremowym buciku proszona jest o kontakt.
0
Czy co niektóre z nich przed wyjściem na imprezę widziały swój makijaż w lustrze ??
0
Samice
0
Agencja "Dama Kier"zatrudni te panie
0
Nie czepiajcie się. Świętośc u większości zgineła przed balem gimnazjalnym :P Na studniówce to już wola na bolca w tył :P
0
na zdjęciu widać z Gimnazjum nr 7 widać hasającego pulpetosa, dziewczyny nie macie luster???? Z VIII blondi stoi jak za karę... ktoś oglądał te zdjęcia przed publikacją?
0
ja nie moge, BAL to czy weselna impreza? prawdopodobnie raz w zyciu wybierzecie sie na bal a poubierane jak na byle potancówke..
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na zdjęciu widać z Gimnazjum nr 7 widać hasającego  pulpetosa, dziewczyny nie macie luster???? Z VIII blondi stoi jak za karę... ktoś oglądał te zdjęcia przed publikacją?
to z zazdrości piszesz czy tylko dlatego, że jesteś zwykłym chamem? niech sobie dziewczyna wygląda jak chce, nie twoja sprawa. każdy ma prawo dobrze się bawić i czuć się szczęśliwym. jeśli jej to pasuje to tobie g.. do tego.
0
nie pokazujcie zdjęć w taki sposób jak w czołówce. Pierwsze wrażenie, ze to panienki lekkich obyczajów. A przecież chyba nie o to chodzi!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: