Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sudent prawa

Utworzony przez lublinianka, 23 marca 2009 r. o 15:25
A może porwali go handlarze narządami. Czytałam w Agorze, ze porywają młodych ludzi, wycinają im narządy a następnie wyrzucają ciało z pędzcego samochodu do rowu. Horror.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie tez to samo az strach ! ale slyszalem ze pojawila sie grupa mlodych gniewnych ktorzy tropia ich na wlasna reke domyslam sie ze znajda ich przed policja. Ja osobiscie uwarzam ze policja powinna przepytac wszystkie firmy od przeprowadzek gdzie i kto wiozl jakis sprzet szpitalny i pod jaki adres bo domyslam sie ze takie rzeczy musza odbywac sie w sterylnych warunkach. Sam jak bym złapal takiego cwe.a bo tak ich trzeba nazwac to bym go ........ ja tez zaczynam ich tropic ale temu wszystkiemu sa winni nasi politycy przez ich glupie ustawy itd.. to temat rzeka. proponuje by na kazdej dzielnicy w polsce powstała taka grupa zaufanych ludzi tropiaca na wlasna reke tych cwe.i. pozdrawiam i uwazajcie na siebie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...