Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SUPER DROGIE MIASTO LUBLIN

Utworzony przez karolina, 17 maja 2011 r. o 17:31
Właśnie jestem po lekturze tego artykułu: http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Wielki-raport-Faktu-Tu-zrobisz-najtansze-zakupy,wid,13414129,wiadomosc.html Ja wiem, że to tylko gazeta Fakt ale coś w tym jest. Wyszło chamstwo na wierzch. Nie dość, że lubelscy "biznesmeni" płacą pracownikom najmniej w skali kraju to jeszcze chcą sprzedawać najdrożej. Nie dziwne też, że wątek "lubelskie obozy pracy" na forum kuriera ma tyle wpisów. W dłuższej perspektywie taka postawa lubelskich "przedsiębiorców" spowoduje jeszcze większy odpływ młodych ludzi z Lublina i nie zatrzyma ich nawet kilka przemianowanych na uniwersytety szkół wyższych. A władze Lublina niech dalej wydają pozwolenia na kolejne "galerie handlowe". Niedługo będzie to miasto pracowników galerii handlowych....tylko kto w tych galeriach będzie robił zakupy?? miasto bez przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% to miasto to jakaś parodia. Ceny usług są wyjętę z sufity, urzędnicy nadal myślą, że to My jesteśmy dla nich. Budują stadion za 140mln a nie mają kawąłki prostej drogi, no i sami Lublinianie myślą, że są bóg wie kim :-)) Żenua !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin , który jest 9 pod względem ludności miastem w Polsce ma również stosunkowo niski współczynnik LHDI  (Local Human Development Index) czyli  Wskaźnik Lokalnego Rozwoju Społecznego  LHDI to suma składowych złożonych ze wskaźników określonych przez autorów raportu jako wskaźniki: zdrowia, edukacji i zamożności. Wskaźnik LHDI dla Lublina wynosi  64,57 (17 miejsce w Polsce), dwa razy mniejszy Rzeszów ma wskaźnik LHDI – 71,22 (7 miejsce w Polsce!) . Dane z 2010 roku, ale dla zainteresowanych podaje linka do całego raportu  http://issuu.com/undp_poland/docs/raport_lhdi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...