Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spora grupa wschodnich ludów Rzeczypospolitej to katolicy nienawidzący kościoła,demokraci nienawidzący wybranych polityków,robotnicy walczący o kapitalizm i teraz opluwający go.Ot taka pewna część społeczństwa nadająca się na leczenie na oddziale zamkniętym.Powinniśmy to zrozumieć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edel.weiss napisał:
buahaha swiadkowie zwerbowali psychologa. a raczej uzywaja nickow zeby wyjsc na uczonych... tak mysla i dzialaja ludzie ktorzy nie traca czasu na tepych deb***i, nieuznajacych przekonan innych... nie mam nic do nich dopoki nie zaczynaja gadki, albo wystarcza im zwykle - nie dziekuje. chamstwo chamstwem trzeba zwalczac
Ja akurat nie jestem świadkiem Jehowy, ani ich sympatykiem. O czym świadczą: groźby, obelgi, wulgarne chamstwo? Czy w taki sposób zachowuje się człowiek normalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doświadczony napisał:
Dobra rada dotycząca rozmowy z nawiedzonymi jehowitami, katolikami etc.: Uśmiechaj się łagodnie, przytakuj, kiwaj głową na znak zrozumienia, weź broszurę(jeśli dają), podziękuj za rozmowę/wykład, pobłogosław w myślach na drogę. Polecam metodę. Z własnego doświadczenia potwierdzam, że jest skuteczna w 100%.
bog i jahwe mi swiadkami ze tak mozna robic jak ma sie czas. te ich wyklady sa dla takich jak oni - emerytow, rencistow, ale nie dla normalnych ludzi. doceniam jesli potrafisz wysluchac w spokoju tych glupot, jednak ja az takiej cierpliwosci nie posiadam, a argumenty do [jednych i drugich] nie trafiaja. moj [byly juz] znajomy ktorego spotkalem po 7 latach niewidzenia, nie mial juz swojego zycia. pomimo dlugiego czasu studiow i pracy kiedy sie nie widzielismy nie mial innego tematu tylko o tej sekcie gadal; wszystkich by nawracal... zrobili z niego bemyslne zombie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog napisał:
Ja akurat nie jestem świadkiem Jehowy, ani ich sympatykiem. O czym świadczą: groźby, obelgi, wulgarne chamstwo? Czy w taki sposób zachowuje się człowiek normalny?
moj zacytowany post nie posiada zadnych z wymienionych przez Pana/Pania grozb, obelg ani tym bardziej nie wyczerpuje definicji wulgarnego chamstwa. prosze o zacytowanie mojego wlasciwego komentarza, abym mogl sie tworczo odniesc do podniesionej kwestii. "Ja akurat nie jestem świadkiem Jehowy, ani ich sympatykiem" - sekret za sekret - ja tez nie jestem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edel.weiss napisał:
niby nie swiadek, a jednak swiadek. glupcze jak podpisujesz sie 'nie swiadek' i napier.... cytatami z waszej biblii to i tak widac ze jestes swiadek. udowadniasz tylko zaklamanie swojej organizacji tym zachowaniem. piszac "traktuj innych tak jak chcialbys..." no to teraz sobie pomysl: gdybys byl normalnym, uczciwie pracujacym czlowiekiem to chcialbys zeby ci ktos przerywal stosunek natretnym dobijaniem sie do drzwi tylko po to zeby Ci [zauwaz ze 'Ci' napisane z duzej litery - na takie byscie zaslugiwali w kazdym moim poscie, gdybyscie nie oglupiali ludzi] wciskac jakies farmazony?!?
Mylisz się bardzo.Jestem normalnym i uczciwym człowiekiem -dodam, że bardzo nie lubię pisać o sobie. Znajomość Biblii nie świadczy o tym,że jestem świadkiem Jehowy. Ty natomiast jesteś podejrzliwy,delikatnie powiem kochliwy i nigdy,przenigdy nie chciałabym przerwać Ci stosunku w niewłaściwym momencie. Ale przyznaj mi rację ,że nie musisz otwierać drzwi,stresować się nieproszonym gościem i wysłuchiwać jak to określiłeś jakiś farmazonów.Życzę więcej zrozumienia i tolerancji dla myślących inaczej, a może i kochających...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie świadek napisał:
Mylisz się bardzo.Jestem normalnym i uczciwym człowiekiem -dodam, że bardzo nie lubię pisać o sobie. Znajomość Biblii nie świadczy o tym,że jestem świadkiem Jehowy. Ty natomiast jesteś podejrzliwy,delikatnie powiem kochliwy i nigdy,przenigdy nie chciałabym przerwać Ci stosunku w niewłaściwym momencie. Ale przyznaj mi rację ,że nie musisz otwierać drzwi,stresować się nieproszonym gościem i wysłuchiwać jak to określiłeś jakiś farmazonów.Życzę więcej zrozumienia i tolerancji dla myślących inaczej, a może i kochających...
idac w slady mojego miszcza palikota, musze napisac ze daliscie sie nabrac. wogole mnie ten temat nie interesuje ale pisalem bo nic ciekawszego sie w miescie nie dzialo. do uslyszenia na innym temacie, bo tu juz sie wypalilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edel.weiss napisał:
idac w slady mojego miszcza palikota, musze napisac ze daliscie sie nabrac. wogole mnie ten temat nie interesuje ale pisalem bo nic ciekawszego sie w miescie nie dzialo. do uslyszenia na innym temacie, bo tu juz sie wypalilem
To bardzo podobnie jak ja. Żegnam i życzę miłego popołudnia.{wieczoru i nocki pełnych wrażeń)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie swiadek, moze pogadamy o tym super hiper biurowcu? - zaraz cos tam napisze, ale teraz ty robisz za tego zlego, ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edel.weiss napisał:
nie swiadek, moze pogadamy o tym super hiper biurowcu? - zaraz cos tam napisze, ale teraz ty robisz za tego zlego, ok?
dzięki za zaproszenie, ale inne ważniejsze obowiązki już mnie wzywają.Wypisuj się do woli,a ja w wolnym czasie zajrzę.Dobrej zabawy i owocnych dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadków Jehowy zapraszam na piwo i smażoną kaszankę z cebulką. Katolików na schabowego z wódeczką w piątek. Żydów i wyznawców Islamu na schabowego w dowolny dzień (rzecz jasna zwłaszcza Wahhabici mogą liczyć na solidną szklanicę wódki ekstra- ale promocja obejmuje tylko Ramadan). A tak bardziej serio? Dlaczego czepiacie się Świadków Jehowy? Ich wiara, w oczach niektórych, jest nawet mniej śmieszna niż wasza. Oni przynajmniej podchodzą do niej serio... a nie jak do napełniania koszyka w supermarkecie (tzn. to [odkupienie duszy] mi się podoba, to [śmierć Chrystusa za nasze grzechy] też... to włożę do koszyka, to zaś [zakaz stosunków przedmałżeńskich] nie za bardzo mi leży, to [zakaz zabaw hucznych w trakcie postu] też nie, więc pozostawię to na półce, do mojego koszyka "usług i wierzeń" nie wchodzi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Świadków Jehowy zapraszam na piwo i smażoną kaszankę z cebulką. Katolików na schabowego z wódeczką w piątek. Żydów i wyznawców Islamu na schabowego w dowolny dzień (rzecz jasna zwłaszcza Wahhabici mogą liczyć na solidną szklanicę wódki ekstra- ale promocja obejmuje tylko Ramadan).
A ja Cię zapraszam na kupę bez cebulki w każdy dzień. Mój pies bardzo to lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Świadków Jehowy zapraszam na piwo i smażoną kaszankę z cebulką. Katolików na schabowego z wódeczką w piątek. Żydów i wyznawców Islamu na schabowego w dowolny dzień (rzecz jasna zwłaszcza Wahhabici mogą liczyć na solidną szklanicę wódki ekstra- ale promocja obejmuje tylko Ramadan). A tak bardziej serio? Dlaczego czepiacie się Świadków Jehowy? Ich wiara, w oczach niektórych, jest nawet mniej śmieszna niż wasza. Oni przynajmniej podchodzą do niej serio... a nie jak do napełniania koszyka w supermarkecie (tzn. to [odkupienie duszy] mi się podoba, to [śmierć Chrystusa za nasze grzechy] też... to włożę do koszyka, to zaś [zakaz stosunków przedmałżeńskich] nie za bardzo mi leży, to [zakaz zabaw hucznych w trakcie postu] też nie, więc pozostawię to na półce, do mojego koszyka "usług i wierzeń" nie wchodzi).
"Czy jecie czy pijecie czy cokolwiek robicie, wszystko na chwale Boga czyncie...". ... Widzę,że parodiujesz więc powiem tylko tyle,że wybierasz pomiędzy dobrem i złem. Co wrzucisz do swojego koszyka to Twoja decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewiak, daj sobie spokój. Wszędzie wrzucasz te swoje śmieci. Mam ochotę poczytać coś nowego, a nie napotykać te twoje wypociny. Czy ktoś ci powiedział, że się powtarzasz? Zajmij się czymś co cię odpręży. Podchodzisz do komputera jakiś taki zestresowany. Swoją drogą, lubię dyskutować ze Świadkami Jehowy. Są bardziej na poziomie niż inni wierzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ewiak, daj sobie spokój. Wszędzie wrzucasz te swoje śmieci. Mam ochotę poczytać coś nowego, a nie napotykać te twoje wypociny. Czy ktoś ci powiedział, że się powtarzasz? Zajmij się czymś co cię odpręży. Podchodzisz do komputera jakiś taki zestresowany. Swoją drogą, lubię dyskutować ze Świadkami Jehowy. Są bardziej na poziomie niż inni wierzący.
Widać, że lubisz obrażać innych, a nie dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewiak ty chyba jesteś też Psychologiem. Czy Ciebie obraża to, że ktoś już nie ma ochoty czytać tego samego? Dyskusja nie polega na tym, że ktoś mówi ci ciągle to samo, i to samo, i to samo.....ROZUMIEM! To powtarzanie, to taki chwyt psychologiczny, że też wcześniej na to nie wpzdłem. Dużo zdrówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ewiak ty chyba jesteś też Psychologiem. Czy Ciebie obraża to, że ktoś już nie ma ochoty czytać tego samego? Dyskusja nie polega na tym, że ktoś mówi ci ciągle to samo, i to samo, i to samo.....ROZUMIEM! To powtarzanie, to taki chwyt psychologiczny, że też wcześniej na to nie wpzdłem. Dużo zdrówka.
Miałeś okazję podyskutować tu z Ewiakiem, lub świadkami Jehowy. Dlaczego tego nie zrobiłeś? Stwierdziłeś jedynie, że wnioski Ewiaka, to śmieci. Czy mógłbyś udowodnić, że nie ma racji? Jeśli nie, to dlaczego go obrażasz? Nierzadko pewne informacje można znaleźć na wielu stronach. Czy ktoś zmusza Ciebie do czytania wszystkiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychologu drogi, znawco natury ludzkiej i nie ludzkiej, nie mam ochoty dyskutować i odnosić się do tego samego materiału kopiowanego i wklejanego na różnych stronach w internecie. Dlatego postanowiłem właśnie w ten sposób odnieść się do materiału bronionego przez Ciebie kolegi. To jest jakieś natręctwo, gdy ktoś ciągle pisze to samo i nie odnosi się do wypowiedzi innych, to taki rodzaj ignoranctwa, to traktowanie innych jak przygłupów, którym trzeba mówić wciąż to samo, bo nie rozumieją. To dopiero może obrażać i urażać. Psycholog chyba musi troszkę jeszcze postudiować naturę ludzką, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Psychologu drogi, znawco natury ludzkiej i nie ludzkiej, nie mam ochoty dyskutować i odnosić się do tego samego materiału kopiowanego i wklejanego na różnych stronach w internecie. Dlatego postanowiłem właśnie w ten sposób odnieść się do materiału bronionego przez Ciebie kolegi. To jest jakieś natręctwo, gdy ktoś ciągle pisze to samo i nie odnosi się do wypowiedzi innych, to taki rodzaj ignoranctwa, to traktowanie innych jak przygłupów, którym trzeba mówić wciąż to samo, bo nie rozumieją. To dopiero może obrażać i urażać. Psycholog chyba musi troszkę jeszcze postudiować naturę ludzką, co?
Nikt na tym forum, oprócz Ciebie nie ustosunkował się do wypowiedzi Ewiaka. Zrobiłeś to jednak w formie agresji słownej, a nie rzeczowej argumentacji. Czy ktoś ze świadków Jehowy próbował na tej, lub innej stronie obalić przytoczone tu przez niego argumenty? Dyskusja nie polega chyba na poniżaniu, lub podobnych formach agresji słownej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrocilem. cos sie rozkrecacie nareszcie. panie psycholu, cieszy fakt natretnego i obsesyjnego wmawiania komus innemu [anizeli tylko mojej skromnej osobie] jezyka agresji i nienawisci. jestem pod wrazeniem. czy to jakas nowa metoda dowartosciowania sie? gdyby co to ja od teraz zmieniam nicka na 'psychiatra' i pomoge w leczeniu domniemanej agresji wsrod uzytkownikow tego forum. oni sa po prostu wszedzie. do dziela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro piszecie ze ŚJ są tacy zli to powiedzcie która religia jest prawdziwa? Ja która pozwala na molestowanie małych dzieci przez przywódców religijnych którzy nie mając rodziny uczą ludzi jak żyć??? he he dobre sobie... sami nie wiecie czego chcecie, jestescie jak zagubione owieczki i tak sobie piszecie i piszecie co wam slina na jezyk przyniesie. Jestescie zawygodni, zyjecie lajtowo, bez stresu, bez zastanowienia sie nad zyciem, nad tym skad sie tu wzielismy, i po co sie wzielismy. Nie wszyscy pochodza od malpy jak wy uwazacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...