Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co na to Petru i ten alimenciarz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co mieszasz do tego politykę i siejesz zamęt? Wspaniałe były te ostatnie dni!
0
a jutro wszystko wróci do normalności, nie jeden gorliwy katolik będzie myślał jak tu dokopać bliżniemu aby mnie było dobrze
0
ha ha ha.... obłuda obłuda obluda....
0
przecie jaro nie płaci alimentów za kotki...
0
fenek napisał:
ha ha ha.... obłuda obłuda obluda....
Wylizać Mateuszowi do sucha. To moja ambicja. :)
0
wspaniale może i było,ale 500 baniek za niby impreze któr powinna być oddzielona od państwa ,to w ch.. pieniędzy ,marnotrastwo i poruta ,tym bardziej ,że KK to podła firma i już od czasów zamierzchłych knuła z wrogami Polski, jak np . krzyżacy, potem z naszymi zaborcami ,ciekawą sprawą jest ,jak im sie udało to zamiesć pod dywan i teraz udając głupiego kase z kuńkordatu kosić, wychodzi na to ,że mamy niedouczoną z historii głupią młodzież
0
Ciekawe ile z tej super młodziezy pojedzie do Panamy. Janek z Koziej Dupy, czy justyna z Siurdaków Wielkich
0
ta cała młodzież ,to zero kultury ,wszędzie zostawili syf ,góry śmieci ,jak po uchodzcach ,wiedziałem ,że to udawany sztuczny religijny cyrk ,ale ukryć tych tzw. warsztatów dla motłochu i brudasów ukryć nie będą mogli,w sumie to od sw. jehowy powinni sie kultury i czystosci durne watykanskie palanty
0
Orgia. Pl
0
Miło widzieć i czytać o sąsiadach i parafianach, którzy nie wstydzą się przyznawać do wyznawanej wiary i poglądów. Swoją drogą, to jest to zdecydowanie przyjemniejszy widok niż znajome twarze w szeregach KOD, którego zapewne członkowie i zwolennicy w trak niewybredny i chamski sposób odnoszą się do bliźnich. Tak trzymać sąsiedzi i parafianie od Dobrego Pasterza!
0
Ja mam jeden problem jak się czuje broszka, która ma syna księdza i łże, kłamie, obłudnie daje fałszywe świadectwo ! To co to za wiara która ma za zadanie kłamać, i ziać żółcią jak potwór z czeluści piekielnych !!!!!!!
0
Kogo będzie stać na wyprawę do Panamy?
0
pewnie , że fajnie . potańczyli, pośpiewali , nowe znajomości ...
0
Pięknie!
0
Dobrze, że jest jeszcze młodzież,która woli pojechać na SDM niż stać i alkoholizowac się pod sklepem.Nadzieja w takich ludziach.Piękne wydarzenie!
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
0
Do Panamy przez Dominikanę . Tam już naszych znają .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: