Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sygnalizacja wokół ronda przy Zamku. Przejście dla sprinterów? Będą poprawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2017 r. o 20:53 Powrót do artykułu
a jak poprawiali ulice to nie mogli zrobić przejścia podziemnego? teraz będą robić jakąś prowizorkę i zaklinać rzeczywistość. później okaże się, że zmiana organizacji z ukłonem dla pieszych spowodowała zakorkowanie jezdni. i znów będą myśleć jak poprawić. czyli: zmienność decyzji zapewnia ciągłość dowodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo i problem bo trzeba czekać dwie minuty żeby przejść przez drugie światła i wejść do.Tarasòw Zamkowych,koniecznie trzeba to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja, która czyha na pieszych za każdym razem stara się wmówić, że weszło się na czerwonym świetle. Jeśli pieszy jest sam to godzi się na mandat, bo nie chce być ciągany po sądach. W ten sposób policja ratuje budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejściem podziemnym to sobie kolego zasuwaj sam, ja nie mam zamiaru łazić po schodach. A drugi kolego jak uważasz, ze czekanie 2 minuty to nie problem to co powiesz na to, żebyś to ty - w samochodzie - czekał te dwie minuty, a nie piesi. Pasuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie......No faktycznie problem hahaha. Kurza stopa, a ja mam problem bo do Warszawy bez zatrzymywania się nie mogę dojechać. Kobito zajmij się czymś ważniejszym i nie uprawiam tu pisowskiej propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mają czas na łażenie do galerii handlowej to i te 2 minuty mogą poczekać na zielone światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat temu nie było takich problemow, ale jak sie psuje to co jest dobre to tak sie dzieje. Z reklamacjami to do łysej pały z ratusza. Nie zganiac winy że "kiedyś bylo wiecej samochodów"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co robi asystent Prezydenta ds. pieszych Pan Aleksander Wiącek? pewnie też nie znał problemu z tym przejściem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się udało parę razy przejść bez przestoju. Chyba zgłoszę to do Guinessa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy umieją tylko czatować za bilbordem, :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejdą na dwa razy i co się stanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszczie ktoś zajął się tym problemem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest sygnalizacja wielofazowa więc to normalne, że trzeba przejście pokonać na raty. Taka budowa skrzyżowania, że światła są oddalone od siebie. Rownie dobrze mogę mieć pretensje, że idąc Krakowskim nie mam cały czas zielonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni na tropie kolejnej afery. Naprawdę nie macie się czym zająć? Może ogłoście konkurs na tematy do gazety. Czytelnicy z pewnością zarzucą was pomysłami, o których wam się nie śniło i biznes będzie się kręcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić przejście podziemne lub nadziemne i po problemie. Kasa Unijna jest tylko trzeba brać. A nie mędzić przez godzinę o dwóch sekundach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę tamtędy codziennie i przejście od galerii do stacji paliw jest przejściem, które wystarczy wydłużyć o kilka sekund, da się je pokonać tylko podbiegając spory kawałek (sprawdzone wielokrotnie). Pozostałe przejścia da się pokonać na zielonym świetle, ale szybkim tempem więc z tymi nie robiłabym już takiego problemu. A tamto zdecydowanie do poprawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejście przejściem. Ale wypada coś zrobić z wytworzonym waskim gardłem na odcinku od ronda do przejscia dla pieszych na wysokości Placu Zamkowego. przed rondem mamy trzy pasy ruchu za rondem dwa. Oczywiście wbrew zasadom inzynierii ruchu. Jest bardzo niebezpiecznie. Moze by tak przy okazji zmienic organizacje ruchu na wloie od Zamościa i wydzielić pas dla pojazdów skrecajacych w ulicę Unii Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helena Pietraszkiewicz to chyba pierwsza radna PiS, która podniosła kwestie dotycząca miasta w formie konstruktywnej. Doprecyzowanie przejść pod względem pieszych jest priorytetowe, żeby nie było tak jak w wielu polskich miastach, gdzie działa SYSTEM. że przez średniej wielkości aleje przechodzi się na kilka tur i traci czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam światła nie przeszkadzają, może jestem dziwny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak jest jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...