Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sylwester na placu litewskim to impreza dla biednej swołoczy, dresiar, dresów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aldonka napisał:
sylwester na placu litewskim to impreza dla biednej swołoczy, dresiar, dresów
Czyli takich jak Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm nie jestem biedny, mój status materialny nie przeszkadza mi w udziale w balach w "elitarnych" miejscach miasta Lublin, nikt nie mowił nigdy o mnie ani moich znajomych "swołocz", nikt z nas nie chodzi w dresach, no chyba że w trakcie domowych zajęć, ale zawsze jestem pełen szacunku dla ludzi, którzy wyrażają swoje opinie anonimowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aldonka napisał:
sylwester na placu litewskim to impreza dla biednej swołoczy, dresiar, dresów
A ciebie suko mama z domu nie wypuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
A ciebie suko mama z domu nie wypuści
zostawcie trolla i tak bedzie dłubał przez całą noc w nosie, na ch*** mu jeszcze stres z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aldonka napisał:
sylwester na placu litewskim to impreza dla biednej swołoczy, dresiar, dresów
A ty ku.. co hrabianka jeb... jesteś* bij na ryj i odjeb się od biednych,dresów itp.Mendo pie..... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam sie bawiłam w zeszłym roku w domu weselnym na wspaniałym Sylwestrze. W tym roku też ze znajomymi wybieramy się w to samo miejsce. Jakbyście nie mieli gdzie iść to ja znalazłam imprezę na http://www.sylwester.lublin.pl Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal gdzie beata ?! ikona polskiej muzyki tandetnej ,co ma rzeszę bez mózgowych fanów , nie mających pojęcia o muzyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal gdzie beata ?! ikona polskiej muzyki tandetnej ,co ma rzeszę bez mózgowych fanów , nie mających pojęcia o muzyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Romuald a ty niby znasz się na muzyce. Beata wspaniale śpiewa, ma życiowe teksty, uwielbiam ją. Byłam nawet na koncercie Bajmu w Londynie. Było wspaniale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...