Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Szacun na dzielni" nie podoba się radnym dzielnicowym. Neon nie powstanie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 r. o 06:54 Powrót do artykułu
J napisał:
A mnie się podoba.
niektórym dużo nie trzeba ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje napisy: "siusiak szymona wita was" - z jednej strony mostu, "siusiak szymona zaprasza ponownie" z drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry neon, trzeba ostrzegać że za mostem kulturalnie w ryj dostać można. Taka kultura to ja rozumiem, kultura drobnych złodziejaszków i dresiarzy i kiboli. Pogratulować panu kreatywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Szymek będzie siusiaki malował ? Jak na marszach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Szymek będzie siusiaki malował ? Jak na marszach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Szymek będzie siusiaki malował ? Jak na marszach ? Na swoim balkonie. Oczywiście za swoje a nie miejskie czy publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przestaje być śmieszne. Pijaństwo i defekacje w centrum miasta nazywa się Nocą Kultury. Centrum Kultury zajmuje się organizacją nocnych dyskotek, a sztuką przez wielkie SZ okazują się napisy, których nawet na garażu nie uświadczy, bo przaśne, jak cholera. Wydawanie publicznego grosza na organizację ciekawych imprez czy instalacji ma sens, ale to badziewie, które nam się serwuje to przesada. Dobrze by było, gdyby w owej qulturze było przynajmniej odrobinę kultury i może troszkę mniej pociotków. Jakoś to lubelskie dziedziczenie talentów trąci mi prowincjonalnym nepotyzmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...