Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Szacunek na mieście". Neon zawiśnie na wiadukcie. Będzie biały lub czerwony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 21:14 Powrót do artykułu
Nikt nie jest w stanie wyjaśnić po co w ogóle ten napis? Co on oznacza? Że Bronowice chcą znowu praw wiejskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja proponuję jeszcze "Motór pany, Avia Chóje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale , że radni zgodzili się ? też to świadczy o poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysy przybłęda daje poparcie chamskim pomysłom pietrasiewicza. Niech ta gnida zakłada neony w swoim mieszkaniu. Gdzie szacunek dla tysięcy ludzi pędzonych na Majdanek, gdzie szacunek dla kultury polskiej. pietrasziewicz i łysy won z mojego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekają bo ten napis "szacunek na mieście" jest niedorzeczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję takie neony na każdym wiadukcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że niejaki Pietrasiewicz płaci za swoje pomysły ze swojej kieszeni? Bo większej głupoty niż ten napis nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po jaką cholere wogóle ten neon. Nie maci na co kasy wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za prymitywne myślnie i pisanie. to powiewa nie tylko zapadłą wiochą, ale miejskim za***m. a może miasto lublin jest nie tylko twoim miastem ? tadeusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto to wymyślił jest palcem robiony w dołku po kartoflach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn napisał:
Narzekają bo ten napis "szacunek na mieście" jest niedorzeczny.
Równie dobrze można było by napisać "Tiry na tory".... czy coś innego z tej mańki. - słowem, zwykły slogan a'la sprayem po murze, tyle że w postaci neonu. Dla mnie to będzi tylko informacja dla graficiarzy, że slogany na murach czy wiaduktach są w Lublinie wchętnie widziane, niejako zachęta dla graficiarzy do malowania sprayami kolejnych sloganów. A wogóle "Szacunek na mieście"... znaczy poza miastem już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się marnuje publiczne pieniądze... Smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletny brak szacunku dla języka polskiego. Prymityw i debilizm górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To ja proponuję jeszcze "Motór pany, Avia Chóje".
Jeśli już, to "hóje"! :P Będzie artystyczna prowokacja mająca zwrócić uwagę na problem braku szacunku młodych dla polskiego języka i zasad ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten napis w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Odpowiadając na pytanie Gościa z przed 21 minut. Komu na tym zależy? Otóż zależy na tym Panu pomysłodawcy tegoż głupiego pomysłu. Hipotetycznie: Znajomy tego Pana ma firmę, która wykona takowy napis za około załóżmy 5k - 10k, faktura będzie wystawiona na 17k a Panowie (pomysłodawca i podwykonawca tegoż głupiego pomysłu) resztę 7k podzielą na 2 i "wszyscy" będą zadowoleni. Idiotyzm na państwowych stołeczkach nie zna granic. Przykre ale prawdziwe.
Bzdura, a gdzie VAT i dochodowy? Pewnie jeszcze pani w gimbazie na przedsiębiorczości o tym nie mówiła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja składam swoja ofertę: za 10 tys. zł mogę wykonać świecący napis "hój" i umieścić na wieży ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten idiota znowu wyda moje podatki? Ciekawe kto pozwala temu pejsowi na te kretynizmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny IDIOTYZAM!!! , czy w tym mieście są jeszcze normalni ludzie, co za durnoty, lepiej zajęliby się odśnieżaniem chodników bo jest masakra. Władze miasta to jakaś porażka W Lublinie głupota goni głupotę. Banda DEBILI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak świeci GŁUPOTA z MATOŁECTWEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...