Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szefowa ZNP płaci swojej córce ze składek nauczycieli

Utworzony przez mosquito, 30 stycznia 2009 r. o 07:09 Powrót do artykułu
A ja bym nie uogólniał. Czasem jak są prawnicy, czy lekarze w którymśtam kolejnym pokoleniu, to mogą być lepsi, niż tacy, co się dopiero zaczynają uczyć fachu. Ale czasem zdarza się synalek profesora kretyn, któremu tatuś doktorat napisał i popycha i to jest WYBITNIE NAGANNE, niestety się zdarza. Ale nie wszyscy synowie profesorów są idiotami, niektórzy nawet sĄ lepsi. NAJGORZEJ POPAŚĆ W UOGÓLNIENIA! Zatrudnianie rodziny nie jest naganne, pod warunkiem, że NIE MA LEPSZYCH i robi się to nie pod stołem. Bo dzieci prezesów, działaczy i profesorów też gdzieś muszą pracować. Mają przymierać głodem tylko dlatego, że tatuś jest prezesem firmy, choć uczciwie skończyli studia z wyróżnieniem i mają osiągnięcia osobiste? Bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani prezes, może mnie by pani wysłała na kurs marketingu związkowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto za ten kurs zapłacił ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieudała się praca w księgowości to mamusia zrobiła córkę dyrektorem sanatorium ZNP w Nałęczowie,jakby nie było prawdziwych menagerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele razy Pani prezes zamiast pomagać nauczycielom pogrążała ch. Chodzi o nauczycieli, którzy zwracali się o pomoc do związku w trudnych sprawach. Preses wielokrotnie wykorzystywała nauczycieli do swoich celów, a potem dawała im kopa w d... To się nazywa solidarność i pomoc związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...