Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki kozak kibol , a zes......ł się ze strachu i wyrzuciłkomputer do śmietnika . Nie był w stadzie , to popuścił. Tylko Motor .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stacho napisał:
Taki kozak kibol , a zes......ł się ze strachu i wyrzuciłkomputer do śmietnika . Nie był w stadzie , to popuścił. Tylko Motor .
Jaki ty głupi jesteś.
0
Czego oczekiwać od drużyny mającej takich kibiców????
0
Żal mi dzieciaka. Szkoda że taki "ojciec" mu się trafił. Wiele osób przez niego miało problemy i mieć pewnie jeszcze będzie. Zawsze uważałem że nie wszyscy powinni mieć przywilej posiadania dzieci, a ten dres stadny jest tego świetnym przykładem. Współczuje dziecku, oby jego psychika nie była przesiąknięta głupotą "ojca" a wadliwe geny nie były dominujące...
0
hehheehehe a jedna co zakopała dzieckow kamieniach jest gwiazdą mediów, a tutaj wyrok. Jak to młodzież mówi LOL
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: