Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaprsamy wszystkich pryszlych kierowcow do zrobienia kursu w nazym osrodku na ulicy grazyny obok zusu . Ce na za kategorie B w konczacej sie letniej promocji wynosi 19 zl w cenie tej wliczony jest ginekolog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, do wyboru szkoły zabierałam się bardzo ostrożnie zbierając informacje na temat polecanych ośrodków. Co osoba to opinia-wiadomo, jednak chodząc po różnych szkołach, najlepsze wrażenie wywarła na mnie szkoła BOLID no i tam sie zapisałam. Musze szczerze przyznac ze gdyby raz się instruktor nie spóźnił 5 minut to wszystko było by REWELACJA!ale przecież każdemu sie może zdarzyc;)Wykłady prowadzone bardzo rzetelnie, instruktorzy w samochodzie skupieni na tlumaczeniu i nauce, zadnych doplat , pomoce i badania były w cenie.Także mi podobało się bardzo i najważniejsze ze zdałam, za drugim to za drugim ( stresik na łuku:))ale do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkołę OSK WRC Miła, sympatyczna, cierpliwa i dobrze nauczająca kadra instruktorska A zresztą co ja będę pisać, spróbuj sam nie czekaj. www.szkolawrc.pl ZAPRASZAM SERDECZNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK WIKTOR w Łęcznej zdałam za pierwszym razem . Pan Wiktor rewelaczjnie uczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkołę LUZ Wysoka zdawalność, indywidualne podejśćie do kursantów. Instruktorzy mili, cierpiliwi, widać że zależy mi abyśmy zdali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja - świeżo "upieczony" kierowca kategorii B - oraz w trakcie robienia uprawnień na motocykl - polecam : INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478 Doświadczyłem . Profesjonalizm. Wysoka wiedza i kultura . Zdecydowanie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą przyjemnością kopiuję : Naprawdę warto . [*]Goście Napisano wczoraj, 13:23 A ja - świeżo "upieczony" kierowca kategorii B - oraz w trakcie robienia uprawnień na motocykl - polecam : INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam.I w pełni się zgadzam z luizą i zbyszkiem. .Dwie jazdy doszkalające z Panem Instruktorem dały mi więcej jak cały kurs w znanej lubelskiej szkole,gdzie spędzałem połowę jazdy na placu i na obsłudze.a w trakcie jazdy przerwy na faję.....super kulturalny i super profesjonalny klient(INSTRUKTOR).nie traćcie czasu i kasy na niezdane egzaminy.Dopiero z nim nauczyłem sie koperty i dowiedziałem wielu rzeczy przydatnych kiedy będziemy mieli już prawko.bo egzamin to nie wszystko ,dopiero potem zaczynają się schody.:) Pozdrawiam Pana R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...