Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś ma wiedzę,czy w PiSiorowskiej TV będzie relacja z WOŚP?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie nie ale wstęgę przyjdą przeciąć I jeszcze klecha pokropi I kasę weźmie
0
Obecnie nie ma TVPO i od robienia hec z niczego jest TVN. Ale nawet oni nie poświecą całego dnia dla Jureczka jak było ongiś w TVPO2 i TVPO1. Nie są w stanie przełknąć takich strat na reklamie.
-1
Na sprzęt łatwo wydaje inicjator zbiórki czy Wielki Jąkała RP ale wspomóc rodziców co muszą żebrać na operacje swych dzieci za granicą nie chce albo nie może. Wolę swą wpłatę przekazać na konto chorego dziecka niż na sprzęt.
-1
Czyli finans dodatkowy do szpitali płynie jak Nil przez Egipt a pracownicy szpitali strajkują.
0
Juras zaczyna strzyżenie owiec.Dzieci zbierają datki do puchy a wielki filantrop jest prezesem w złotym melonie i podbiera im kasę z puchy .I do tej pory nie ujawnił ile tej kasy przelano kłamczuszek w czerwonych portkach nie kończy na tym są jeszcze spółki mrówka cała, jasna sprawa i tabasco .W mojej ocenie to jest ściema dla nieświadomych i naiwnych Juras z rodziną mają dochody na poziomie niektórych prezesów i wysokiej kasty.
-1
Czy można zobaczyć dokument przekazania sprzętu?Czy jest to użyczenie,czy darowizna??
-1
a gdzie moje po 40 latach pracy pieniądze płacone na służbę zdrowia, kto je ukradł
0
ludu z nad Wisły czego ty taki ciemny ?Syn milicjanta robi to z ciebie .
0
Wstrzymajmy tę akcję WOŚP, bo rezydenci znów zaczną protestować?! Jak gotowka w szpitalach się pojawiła, to rzucili się jak piranie na krew.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: