Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital im. Jana Bożego ma nowego p.o. dyrektora

Utworzony przez Josef, 25 października 2012 r. o 07:01 Powrót do artykułu
Ma dyrektora układowego i z fikcji konkursowej!Dyrektora odwołano ,bo nie przestrzegał prawa,dotyczącego składania oświadczeń majątkowych.Jest pytanie ,gdzie byli pracownicy departamentu zdrowia,czy nie miał kto mu przypomnieć i wyegzekwować?Pewnie ich tam jest za mało.Kiedy vice marszałek Sosnowski/PSL/ przekroczył prawo i na wniosek CBA powinien być odwołany,to go odwołano owszem na kilkanaście minut i z powrotem go powołano.Aż ciśnie się przysłowie"ryba zepsuta od głowy".Inaczej interpretuje się prawo dla członka koalicji korupcyjnej ,a inaczej dla podległych pracowników?To tak się dzieje za Hetmana Lubelskiego,bo w tej partii jest absolutna bezkarność.Ale kto ma kogo ukarać?Przecież "kruk krukowi oka nie wykole! T.W. czuwają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z wypowiedzią naszego gościa ,były dyrektor szpitala Jana Bożego ,zapomniał bo zbyt dużo czasu poświecał dla chorych personelu,i dbaŁ o wszystko co dotyczyło szpitala,I co ukarać tylko za tak błachą sprawę ,odbał ten człowiek o wszystko, swoj czas ,poświecał sie wszystkiemu ,Tylko nie sobie,nie rodzinie,i przyjemnościom.Tylko raz w swoim życiu poznalam tego człowieka,kiedy potrzebna byla mi pomoc,byłam po operacji zrobionej w innym szpitalu tam spartaczyli mi .Jak ten pan dyrektor tak i lekarze chirurgi szpitala Jana Bożego nie odmówili mi pomocy.nie odesłali na poprawke do tamtego szpitala tylko sami dokonali właściwego zabiegu,teraz. Za tak błachę sprwę Odwołać takiego człowieka,ze złotym sercem i zangażowanie do swojego stanowiska,i poświęceniem sie dla ludzi ,To piękne podziękowanie dostał za swoje poświecenia,>>> głupota ludzka nie zna granic,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...