Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak ma wyglądać nowy pomnik na pl. Litewskim? Ratusz zaprzecza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2016 r. o 08:13 Powrót do artykułu
kolejny pomnikowy bochomaz i WIELKI KICZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Placu Litewskim stanie pomnik smoleński. W tym celu usunięto pomnik nieznanego żołnierza. Co prawda coś napomykają o budowie pomnika nieznanego żołnierza w innej formie, ale nie ma nawet projektu. Za to pomnik smoleński można postawić bardzo szybko. I tak się stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kaczyński patrz i się ucz. Chcesz pan pomnik to sobie za swoje wybuduj u siebie w ogródku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę to o wiele bardziej niż jakikolwiek inny pomnik o smoleńsku, kaczyńskim czy unii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na litewskim tylko pomnik Jarka wielkiego na kocie prowadzacego armie w kierunku Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO NIEKTÓRZY WOLELIBY PEWNIE Ryśka Swetru albo coś ze swoich stron ..jakiś mongoł lub tatar pasący kozę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porąbało już Was wszystkich z tymi pomnikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was frustraci, wkurzacie się nie wiadomo o co. Jasno jest napisane. Nie postawią go tam i kropka. Chociaż z drugiej strony szkoda, bo jest bardzo ładny, tylko że na litewskim na niego za bardzo już miejsca nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny, PLAC LITEWSKI to i HUSARIA musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to pomnik nielota smoleńskiego? Ale nielot miał tylko jedno skrzydło i nie miał zbroi, zamiast zbroi miał jakiś tani ancug.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żal mi was frustraci, wkurzacie się nie wiadomo o co. Jasno jest napisane. Nie postawią go tam i kropka. Chociaż z drugiej strony szkoda, bo jest bardzo ładny, tylko że na litewskim na niego za bardzo już miejsca nie ma.
Jak powiedział klasyk "jak się uprzemy to pomniki staną ,a jak prawo nie pozwala -to zmienimy prawo" koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Husarz? Po co? Lepiej jakiegoś Żyda, najlepiej mordowanego przez współpracującego z gestapo Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik bezdomnego robotnika upodlonego przez oszustów walczących niby za  demokrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć kochani mam prośbę wielką ma ktoś z was zdjęcie wszystkich dat na pomniku , proszę o pomoc mój meil bordokrzysztof18@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...