Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty 'golu'lecz się i proś bozię o zdrówko,bo o rozum jest już za późno.Ale głupek!I po co toakie coś pisze takie bzdury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważając na to że lublin za 20 lat będzie "motorem napędowym polski" stadion jest jak najbardziej wskazany, ba nawet za mały. A jeśli chodzi o wygląd ten rzeczywiście jest ładniejszy i wygląda nowocześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze stadionem to tak jak z terminalem lotniska Lublin -Świdnik miał byc RADIOBUDZIK a wyszedł LATAWIEC dlatego ładne stadiony nie otrzymują wysokiej rangi mecze tylko Duże stadiony minimum 20 -30 tys widzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że owalny. W kanciastym to się prędzej czy później rogi wyszczerbią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w każdej kolejce co tydzień bez względu na poziom ligi dochodziło do kilkunastu burd stadionowych i próbujesz teraz wciskać ludziom kit. I jeszcze jedno, pewnie udajesz świętego a sam to swoje dziecko tłuczem kablem w zaciszu domowym. bez odbioru
Ja się cieszę, że stadion powstanie, ale pytanie poprzednika jest zasadne. Kto będzie na nim grał? Dziwi mnie to, że rości sobie do niego prawa tylko Motor. Jak na mój gust powinna z niego korzystać także Lublinianka. Podobnie jest w Poznaniu. No i trzeba się będzie zakręcić za odpowiednią promocją i organizacją imprez aby przynosił jak najmniej strat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie lepszy wizualnie jest stadion owalny, wygląda nowocześniej i nie jest ubogi w porównaniu z wyglądem kanciastym stadionu wcześniejszego projektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadionik ładny , tylko po co on w Lublinie , tam nie ma kto grać! Z resztą na tym zadupiu wrony zawracają , kto tu na mecz przyjedzie , motor hahaha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadionik ładny , tylko po co on w Lublinie , tam nie ma kto grać ! Z resztą na tym zadupiu wrony zawracają , kto tu na mecz przyjedzie , aaa motor hahaha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś stadiony są bezpieczne prędzej oberwie osoba w mieście niż na stadionie dziś kazdy kibic jest jak na tależu kamery wideo słuchowe to co powiesz tesz jest słyszalnne przykład ostatniego meczu Motoru ktoś żucił petarde około 2 metrów od sędziego i już był złapany.2 Niejaki pan Staruch z lLegii czy kto inny ,większe zadymki sa na stadionach 4 ligowym w biednym miasteczku .Stadion jest POTRZEBNY LUBLINOWI[szkoda ze bez możźliwości rozbudowy ] bez niego nie przyjdzie żaden poważny [duzy]sponsor .Lublin i region zawsze miał dobrych piłarzy tylko bez sponsora cała Polska zbierała sukcesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion stadionem ........ a kiedy tor wybudujecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owalny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA WERSJĄ OWALNĄ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super owalny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...