Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taka malutka pikieta (wideo)

Utworzony przez SZM, 14 marca 2008 o 18:48 Powrót do artykułu
Nie jest prawdą, że "Pikietujący stali spokojnie i nie wznosili żadnych okrzyków". Rozumiem, że autorka tekstu przyszła dopiero pod koniec pikiety, ale to co napisała to po prostu nieprawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie prawda, ciszej było pod koniec pikiety, jak w ruch poszły ulotki w środku marketu... Kierownictwo zachowało się bardzo OK. Szef placówki wyszedł przed market chwilkę porozmawiać z mediami. Związkowcy rozdawali ulotki pracownikom w środku bez problemu... Ochrona na zewnątrz przyjaźnie się przyglądała. Jakaś normalna kadra kierownicza w TESCO w Lublinie. Zawsze można mieć inne zdanie. -- http://www.pezetel.info - Niezależne Forum Pracownicze PZL
0
Strajkują po to, aby kupujący mógł sie dowiedzieć o dany towar od pracownika stoiska, jak też znać cenę towaru, która często nie jest znana, albo różna od tej na półce ? Ja nie wiem o co strajkują, bo zazwyczaj od pracowników nie można się niczego dowiedzieć O zarobki nie pytałem, ale jak ktoś mnie pyta w wiadomych sprawach, dotyczących mojej pracy, to też o zarobki nie pyta, a ja nie mam możliwości strajkowania Zamknąć market i nie będzie problemu
0
Tesco wyróznia sie in plus pośród lubelskich hipermarketów... wiem co pisze bo byłem pracownikiem Tesco od jego otwarcia... hmm inicjatywy Sierpnia 80 równiez znam i popieram... trzeba walczyć o przestrzeganie prawa. Prawa pracy również... łamanie prawa pracy to również jest bandyctwo a czesto i bardzo dochodowy interes... hmm... o tym jak dochodowy zamierzam porozmawiać w ten poniedziałek z Red. Panasem... nie na przykładzie Tesco jednak lecz innej znanej w Polsce i Lublinie firmy... firmy Solid Security konkretnie...
0
Do kupującago, zawsze możesz sobie sprawdzic cene na czytniku i powiem owszem kadra kierowników jest normalna, wymagaja od nas troche ale sa ogólnie spoko tak po za tym to gdyby nie pracownicy tesco , to by mnie juz tam dawno nie było, fajnie jest miec takich kolegów i koleżanki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: