Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tanieją bilety MPK, drożeją przedszkola

Utworzony przez Fang, 30 grudnia 2008 o 08:33 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że przynajmniej stanieją lokomotywy .Dzięki temu będę mieć więcej pieniędzy na inne wydatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludziska róbcie odrazu trójkę dzieciaków to się opłaca.
0
Panie Dominiku a moze by sie Pan tak zainteresował dla czego Radni podniesli opłaty za wywóz odpadów dla mieszkańców i przedsiebiorców a obnizyli opłaty za odbiór odpadów na wysypisku w Rokitnie????KOM EKO i MPO bedzie z nas darło i na dodatek taniej wywiezie na Rokitno. A przypominam ze Wysypisko w Rokitnie nalezy do Miasta i ma przynosik dochód. Rozumiem przeto ze Radni zdecydowali na obnizenie dochodu z Rokitna, a zadbali o dochody prywatnych firm KOM Eko i MPO a moze ja głupi jestem?
0
Panie Dominiku czy czesne za żłobki od 1 stycznia na pewno będzie wnosic 95 zł i 48zł?!!!! Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: