Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten artykuł to chyba na zlecenie TK Maxx. Co tu się podniecać. Kolejny szmatex w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że tekst sponsorowany chyba redakcja dostała bony świąteczne w tym szmateksie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Firma oferuje przede wszystkim ubrania, buty i akcesoria znanych marek, w cenach do 60 proc. niższych niż w tradycyjnych salonach. Sieć chwali się, że sprzedaje modne, wysokiej jakości produkty znanych marek na zasadzie „off-price” – czyli taniej od regularnych cen sprzedaży danych produktów w Polsce i na świecie."   ... czyli sklep typu outlet. Typu Vabbi (po nowemu MyShop), czy ToNext. ................... Ja i tak wolę ciuchlandy, gdzie można trafić markowy towar za 10 - 15 - max 30  zł i to prawie nieużywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szału z cenami nie będzie, zresztą sami zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłam TK Maxx kilkukrotnie w Warszawie i Katowicach. Smrud i brud. Ceny wcale nie takie niskie. Żeby coś znaleźć konkretnego trzeba mieć anielską cierpliwość. Jeden, wielki ciuchland, nie ma czym się podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym jarać... TK Maxx to po prostu zwykły szmateks... Tyle że mający siec sklepów pod jedną nazwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dawno pisałem wam że Plaza opustoszeje - myślę że ten proces właśnie się zaczyna Fantasy Park - rozrywka nie miała wzięcia - ciekawa sprawa zawsze był to dochodowy dział rynku a tu proszę w centrum Lublina rozrywka się nie opłaca... ciekawe prawda? dobrze że choć Go Go na deptaku ciągle działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze napisz, że to wina Wiącka i FRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to będzie inna forma popularnych szmateksów :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina Wiącka i FRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah byłam w tkmaxx w Warszawie. Same szmaty, uzywane, brudne i pogniecione. Taki second-hand dla nuworyszy. Jedyny plus to fajne artykuły AGD. No cóż, studenteczki cichodaje będzie teraz stać i na perfumy i na diora:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwórzcie PRIMARK ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe jak komentarze krytykujace DW znikaja z forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
supr pomysł chociaż szkoda kręgielni...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że idea TK MAXXA z wysp u Nas się nie zupełnie nie sprawdza. Będąc w Anglii za każdym razem odwiedzając TK MAXXA wychodziłem minimum z 2 siatkami. Jakość tych ubrań była świetna, ceny bardzo zachęcające. Gdy tylko wchodziły TKeje w Polsce wybrałem się do Wrocławia na zakupy przypominając sobie stare dobre czasy, a to co mnie tam zastało zdziwło mnie strasznie. Ubrania jak z taniej odzieży, ceny wywindowane w kosmos - co kraj to obyczaj? Pokazałem niedawno tą sieć swojej dziewczynie będąc w Trójmieście i Warszawie, ale niestety nic się nie zmieniło. Polecam odwiedzić TK MAXXA, ale tylko i wyłącznie na wyspach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tkmaxxy w Polsce nijak maja sie do tych rodowitych w uk, tam to są wyprzedaze, u nas ceny z kosmosu i do tego same nieciekawe łaszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ilu obywateli chin, Bangladeszu, Tajwanu, Sri Lanki itd. musi zginąć by marki takie jak H&M, TK MAXX, Resreved itd.. zaprzestaną wykorzystywać tych biednych ludzi i malutkie dzieci za 1 dolara dziennie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to wina FRL i władz Lublina, które tych oszołomów słuchali np. w sprawie reklam w centrum miasta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko w tej sprawie niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...