Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to droga redakcjo jeszcze polecam zajrzeć na Krasińskiego (Gim. nr 7), wszystkie terminy na tygodniu zarezerwowane dla firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak i na Bronowicach ( gim. 14) dzieciom nie dadzá pograc z dzielnicy tylko przyjezdzaja tu jakies pismaki itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konon na ratunek: głosujcie na mnie, a zamknę te orliki i nie będziecie mieć problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku jest tak samo, boisk ze sztuczną murawą jest 5 jeden już w ukończeniu. Byłem ostatnio dowiedzieć się czy można wynająć godzinę półtorej na orliku obok SP 5 i GIM 3 odpowiedz jaką uzyskałem to: Trzeba czekac MIESIAC! Boiska są chyba po to aby młodzież miała gdzie grać a nie żeby dziadki miały gdzie sobie pobiegać i potrenować do halówki na sp 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pani I. z sekretariatu, bardzo niesymaptyczna i niekompetentna osoba. ostatnio nie chciała mi podbic legitymacji uczniowskiej bo sobie robiła kawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo darmowe godzinne partyjki tenisa, a dzieci wałęsają się bezczynnie za ogrodzeniem. Smutne to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...