Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kurczę - aż piątaka dostał ? za dużo - przecież to tylko zabicie żony! zeby palił jointa albo coś ukadł to rozumiem ale za zabójstwo? ups przepaszam za "pobicie ze skutkiem śmietelnym" - Ś.P Żonie napewno robi różnicę ... J... SYSTEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Surowo tym razem wyrok za smiertelne pobicie bez zawiasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez uważam, że wyrok niewspołmiernie niski do czynu, zachowal sie jak hitlerowiec wobec osoby dla siebie najblizszej, nie wiem czym kierowal sie sąd wydajac tak rażąco niski wyrok, jak ofiary pzremocy mają wierzyc w spawiedliwość i czuć sie bezpiaeczne przy takim traktowniu je przez instytucje ktore maja je chronić????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma szczęście ze nie skrakowal jakiejś konsoli PSP albo filmu nie skopiował a żonę zatłuc ot 5 lat wakacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Sebastian i Magdalena W. byli małżeństwem z sześcioletnim stażem. Mieli trójkę dzieci, ale sąd ograniczył im władzę rodzicielską. Obydwoje nadużywali alkoholu. Kobieta znikała z domu, nie mówiąc najbliższym gdzie przebywa. Mąż miał o to pretensje. Zarzucał żonie, że nie opiekuje się dziećmi..." jednego dziecioroba mniej, bo po 6 latach małżeństwa 3 dzieci, do tego picie i ograniczenie praw rodzicielskich, tylko ze jak on zostal i po wyjściu z więzienia czepi się nastepnego ku***szona to dalej będa płodzić dzieci, w więzieniu winni mu zrobić sterylizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..... bo to zła kobieta była.... " wyrok ani nie surowy ani nie za niski . łajzą była a faceta coś trafiało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia rodzi patologię. I jak zwykle - tylko tych dzieci szkoda.... bo mają poje***ych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja po czterech latach małżeństwa miałem trójkę dzieci więc trzeba mnie wysterylizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok to chyba żenada... 5 lat za bestialskie mnorderstwo żony??!! Jeżeli, to, że nie prowadziła się idealnie ma być przyzwoleniem na okrutny mord to połowa polskich małżeństw się pozabija i co po latek dostaną?? Żenada... Panie Prokuratorze niech Pan nie kpi z ludzi, proszę wnieść apelację od wyroku i wsadzić tą bestię na 25 lat jak mordercę!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd Rejonowy w Puławach skazał Jana W. na pół roku więzienia za okrutne zabicie psa" Czyżby 1 kobieta była tyle warta co 10 kundelków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...