Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na obchodach 11 listopada w Lublinie

Utworzony przez Donaldinoi, 11 listopada 2014 o 14:47 Powrót do artykułu
Wszystko pieknie tylko dlaczego cDonald był otwarty skoro wszystkie sklepy mają być zamkniete. Przecież w nim nie sprzedają sami właściciele - świeto w Mc Donaldsie to żadne święto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko pieknie tylko dlaczego cDonald był otwarty skoro wszystkie sklepy mają być zamkniete. Przecież w nim nie sprzedają sami właściciele - świeto w Mc Donaldsie to żadne święto.
0
  bo polska to kraj gdzie jest tak jak dawnej szlachta i parobki, a parobki nie mają nic do gadania, mają dziękować za to że pozwalają im żyć  
0
Ha ha
0
A czy to jest sklep???
0
Ja rowniez podejmuje  temat  pracy  w narodowe  swieto, w Tesco  pracuja  ludzie z 10  na 11 listopada  do 6 rano 11 listopada, a przeciez  11 za czyna sie o połnocy. To Panstwowa Inspekcja pracy  powinna sprawdzic, czy to jest  zgodne  z   prawem pracy i z obecnie  obowiazujacymi  przepisami.
0
do Donaldi ,,,cos tam.  McDonalds NIE JEST SKLEPEM, tylko restauracją,  a restauracje sa zawsze w święta otwarte! Ludzie mają prawo nie stać przy garach tylko zajść coś przegryźć, czy napic sie kawy, herbaty po spacerze.  WIEC NIE PISZ GŁUPOT !!
0
Zakaz pracy w święta dotyczy tylko osób zatrudnionych na pełnym etacie.
0
Nie podobają mi się te wszystkie  Twoje ujęcia,  święto pięknie  obchodzono, a tego piękna  nie widać.
0
Ja rowniez podejmuje  temat  pracy  w narodowe  swieto, w Tesco  pracuja  ludzie z 10  na 11 listopada  do 6 rano 11 listopada, a przeciez  11 za czyna sie o połnocy. To Panstwowa Inspekcja pracy  powinna sprawdzic, czy to jest  zgodne  z   prawem pracy i z obecnie  obowiazujacymi  przepisami.
W tym czasie inspekcja smacznie śpi.
0
Wyjątkowo spokojnie. Całe narodowe bydło pojechało do Wawy
0
Ludzie mają prawo nie stać przy garach tylko zajść coś przegryźć, czy napic sie kawy, herbaty po spacerze.  WIEC NIE PISZ GŁUPOT !!     No właśnie!! Dlaczego więc Ci w Donaldzie pracują??
0
Wyjątkowo spokojnie. Całe narodowe bydło pojechało do Wawy
POjechali dęty BUCU po wolność,po pracę dla ciebie,dla twoich dzieci,po lepszą przyszłość idioto dla ciebie i nas wszystkich !!!!!  i po to w końcu aby już żaden POLAK nie był zmuszany do opuszczania swojej ojczyzny i do zapier dalania za granicą na zmywaku !!!
0
POjechali dęty BUCU po wolność,po pracę dla ciebie,dla twoich dzieci,po lepszą przyszłość idioto dla ciebie i nas wszystkich !!!!!  i po to w końcu aby już żaden POLAK nie był zmuszany do opuszczania swojej ojczyzny i do zapier dalania za granicą na zmywaku !!!
  Pojechało to bydełko narodowe żeby tłuc sie z policją. Im nie świętowanie we łbach, tylko kibolskie rozróby. Żałosna partyjka kanapowa.
0
POjechali dęty BUCU po wolność,po pracę dla ciebie,dla twoich dzieci,po lepszą przyszłość idioto dla ciebie i nas wszystkich !!!!! i po to w końcu aby już żaden POLAK nie był zmuszany do opuszczania swojej ojczyzny i do zapier dalania za granicą na zmywaku !!!
Nikt nie jest zmuszany. Ja byłem w anglii, wróciłem i pracuję. Także niech się wezmą do roboty a nie niszczą nasz kraj.
0
Gdzie pojechali "narodowcy" (cudzysłów zasłużony) burdy wszczynać mnie nie interesuje. Grunt, że w Lublinie ich nie było i można było święto spędzić w odświętnej atmosferze, obejrzeć defiladę a potem, korzystając ze wspaniałej pogody wrócić spacerem do domu. Nastrój psuła jedynie, przez agitację wyborczą, jedna z partii politycznych, która nie potrafiła tego dnia należycie uszanować.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: