Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na targach pracy w Lublinie. Zobacz oferty (wideo)

Utworzony przez wtf, 25 sierpnia 2010 r. o 13:43 Powrót do artykułu
Właśnie umarłem ze śmiechu patrząc na listę wystawców buahahahahaha Pozdrawiam z Warszawy, do której wyprowadziłem się z muzeum wsi lubelskiej. Radzę i wam. Chyba, że chcecie pracować w PCM lub sprzedawać ubezpieczenia Allianz albo być "specjalistami ds. reklamy" pozyskując ogłoszenia drobne w Anonsach buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
Właśnie umarłem ze śmiechu patrząc na listę wystawców buahahahahaha Pozdrawiam z Warszawy, do której wyprowadziłem się z muzeum wsi lubelskiej. Radzę i wam. Chyba, że chcecie pracować w PCM lub sprzedawać ubezpieczenia Allianz albo być "specjalistami ds. reklamy" pozyskując ogłoszenia drobne w Anonsach buahahaha
mam nadzieje ze nigdy stamtad nie wrocisz, gnij se w warszawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie żenada , jaką pracę można mieć w Lublinie, bez pleców, i za ile? 1500 netto szczyt marzeń, w dobie gdzie wszystko drożeje, proszę Państwa spójrzmy realnie lublin to Polska B gdzie właśnie firmy wyzyskują tanią siłę roboczą bo za tą samą pracę w innym regionie dostaje się wiecej , wiem z doświadczenia!!!!!to jest skandal!patrząc na listę pracodawców to żenada naprawdę , allianz, PCM co to jest call center i wciskanie kredytów, porażka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest jedna, nie ma Polski A i B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska rzeczywiście jest jedna.Tylko ma dwie części o różnych możliwościach.To tak jakby wystawić do biegu dwa zwierząta -ślimaka i gepadra.Jeden jest zwierzakiem i drugi również!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem czy się śmiać, czy płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noi czas,aby ci wszyscy co niemoga znalezdz pracy pojechali do warszawy pod siedzibe prezydenta i spytali za co maja zyc w polsce b.bo niema dnia ,zeby nie zabierali biednym pieniedzy ,tylko w przypadku lublina to juz nie maja co zabrac .niedlugo niebedzie ludzi stac na pochowanie swoich bliskich ,bo skoro juz nie mamy za co zyc skad na to wezmiemy.banki nawet jak ktos pracuje to przy naszych zarobkach nie udziela kredytu.i co dalej.w niedlugiej przyszlosci to i banki zabiora swoje filie stad ,bo juz pracownicy bankow nie maja co robic ,bo mieszkancy nie spelniaja wymogow odnosnie kredytow to nic im nie zostanie tylko wyniesc sie stad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie "wciskania ludziom kredytów i ubezpieczeń"pracą to tak ,jakby nazwać rozkładającą się padlinę "przetworzonym mięsem".Troszkę szacunku dla ludzi ,są bezrobotni -ale na pewno nie tępi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle - kilkadziesiąt ofert byle jakiej pracy i parę tysięcy chętnych - Polska .........B dróg nie ma, latniska nie ma, przemysłu praktycznie żadnego, a sam Lublin to 400 tys ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ludzie.. płaczecie o Polsce B.. nic nie robicie, żeby coś poprawić.. weźcie się sami do roboty! Sam jestem pracodawcą, a najgorsze jest to, że mam problem ze znalezieniem pracownika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie masz oczekiwania wobec pracownika i ile jesteś gotów mu zapłacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Nazywanie "wciskania ludziom kredytów i ubezpieczeń"pracą to tak ,jakby nazwać rozkładającą się padlinę "przetworzonym mięsem".Troszkę szacunku dla ludzi ,są bezrobotni -ale na pewno nie tępi!!!
Bardzo dobrze napisane -bardzo trafnie i ciekawie zestawione !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ludzie, ludzie.. płaczecie o Polsce B.. nic nie robicie, żeby coś poprawić.. weźcie się sami do roboty! Sam jestem pracodawcą, a najgorsze jest to, że mam problem ze znalezieniem pracownika!
Jakie oczekiwania od pracownika i jaka podstawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zajrzeć Wasilewskiemu do tyłka i przy okazji jego poprzednikom. Likwidacja przedsiębiorstw w Lublinie, bądź też oddanie ich we władanie innym (każdy wie o czym mowa). Nie ma złudzeń, że zrobiono to węsząc własny interes. Nikt nie myśli o tysiącach ludzi, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy, nikt za to pogwałcenie konstytucji nie odpowiedział. Cały władza Lublina nadaje się do weryfikacji i szczegółowej kontroli od pastuchów typu: dyrektor MUP na Niecałej na prezydencie miasta Lublin kończąc. Skandal. I jezcze w dodatku bezczelne typy wykrzywiają swoje prymitywne gęby w gestach uśmiechów, bo przecież Lublin ma zostać stolicą kulturalną. Z czym do ludzi? Już my Wam pikietki urządzimy, że się na całą Polske ludzie dowiedza. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak ktoś zaczyna cokolwiek robić, zostaje postrzegany za wroga? Z tego co wiem i dzisiaj nawet na ten temat rozmawiałem, polska giełda pracy nie jest sponsorowana z pieniędzy publicznych, to jest spółka.. A wiadomo, że narzekać każdy potrafi! Zrozumcie jedno: niech znajdzie 100 osób pracę po takich targach i już przyniosą pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ludzie, ludzie.. płaczecie o Polsce B.. nic nie robicie, żeby coś poprawić.. weźcie się sami do roboty! Sam jestem pracodawcą, a najgorsze jest to, że mam problem ze znalezieniem pracownika!
więc powtarzam pytanie poprzednika za jakie pieniadze i jaka praca-jeśli szukasz pochwal się na jakie stanowisko szukasz?może na forum otworzymy gieldę pracy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan pracodawca szuka pracownika? widac cos slabo szuka wystarczy gdziekolwiek dac ogloszenie i zglasza sie po 10 osob, bylem wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej i razem ze mna bylo tam z 7 osob, pracodawcy wybor maja, pracownika wybrac moga pod kolor swojego krawata... a Polska B istnieje, tu jest zadupie Polski, mowia ze w naszym kraju jest zle, ale u nas to jest tragicznie, rzad szuka oszczednosci poprzez żer na ludziach - podwyżka VATu niech sobie od pyska odejmą i oddadzą 10% z pensji każdy, oszczedności będą to obromne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty gadasz np. przedstawiciel handlowy jeden wakat i 350 kandydatur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wejdz sobie na info praca to zobaczysz ile chętnych jest na poszczególne stanowiska . Za byle co na zlecenie czi o dzieło lub z własną działalnością i samochodem to mało kto sie pisze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szukam pracownika.Na 1/4 etatu żeby pracował od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00.Ale 800 złotych mogę nu dać.To przy załadunku w hurtowni budowlanyj.Przychodzo ale wytrzymujo miesiąc i odchodzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Na 1/4 etatu żeby pracował od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00.
Wróć do szkoły i naucz sie ułamków dzieciaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...