Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"świaTkami"? kto pisze te teksty?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
właśnie ,,światkami" kto pisze te teksty ? Wydaję mi się ,że jakiś niedouczony dziennikarz, po byle jakiej uczelni, który ma wujka dyrektora w redakcji :)
0
Jeżeli prawdą jest to co napisane że "jadąc lewym pasem" to kierowca ma juz przegrane. Bo jeśli nawet wtargnęła na jezdnie to musiała dobiec do lewego pasa. A jeśli stała na wysepce to też stoi się po to aby przejśc. Szkoda dziewczyny. Chyba jednak potrzebne są drastyczne akcje informacyjne aby kierowcy jeździli ostrożnie.  
0
znaczenia: rzeczownik, rodzaj męski (1.1) osoba, która widziała coś na własne oczy (1.2) przen. podobnie jak świadek (1.1), ale również w odniesieniu do rzeczy (1.3) praw. osoba zeznająca podczas procesu sądowego; zob. też świadek w Wikipedii (1.4) rel. osoba obecna podczas aktu religijnego (np. chrztu, bierzmowania, małżeństwa) i potwierdzająca jego zaistnienie (1.5) geol. ostaniec odmiana: (1.1)   [ukryj▲] przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga mianownik świadek świadkowie dopełniacz świadka świadków celownik świadkowi świadkom biernik świadka świadków narzędnik świadkiem świadkami miejscownik świadku świadkach wołacz świadku świadkowie przykłady: (1.1) Wczoraj na ulicy byłem świadkiem, jak matka uderzyła własne dziecko. (1.2) Ten kościół był świadkiem wielu historycznych wydarzeń. (1.3) Przypominam świadkowi o karze za składanie fałszywych zeznań. (1.4) Krzysiek poprosił mnie, żebym był jego świadkiem na ślubie. kolokacje:  
0
Współczuję rodzinie z całego serca.Wysłali swoje dziecko z dala od domu, aby zdobyła wiedzę i miała w przyszłości lepsze życie,a w rzeczywistości dostali  taki cios od złego losu.
0
Żegnaj OLA!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: