Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tor lublin

Utworzony przez aflo, 1 marca 2010 r. o 13:21
Ludzie ruszcie w końcu głowami. Mieszkam na Fulmana od początku i wiedziałem na co się decyduje. Tor mi zupełnie nie przeszkadza i nie przeszkadza wielu znajomym. Racja, że są pieniacze, którzy właśnie się obudzili "bo głośno" choć wiedzieli wcześniej na co się decydują. Od dawna ci pieniacze mieli bardzo mało do powiedzenia w sprawie toru. Dużo gadali i wszyscy mieli ich gdzieś. Teraz gdy buduje się centrum tor będzie przeszkadzał wyłącznie księżom ze względów min. konkurencyjnych. Jak wiadomo imprezy i tu i tu odbywają się głownie w niedziele. Człowieki z Fulmana mogą niewiele. TO WIARA czyni cuda. Cuda z torem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aflo napisał:
Ludzie ruszcie w końcu głowami. Mieszkam na Fulmana od początku i wiedziałem na co się decyduje. Tor mi zupełnie nie przeszkadza i nie przeszkadza wielu znajomym. Racja, że są pieniacze, którzy właśnie się obudzili "bo głośno" choć wiedzieli wcześniej na co się decydują. Od dawna ci pieniacze mieli bardzo mało do powiedzenia w sprawie toru. Dużo gadali i wszyscy mieli ich gdzieś. Teraz gdy buduje się centrum tor będzie przeszkadzał wyłącznie księżom ze względów min. konkurencyjnych. Jak wiadomo imprezy i tu i tu odbywają się głownie w niedziele. Człowieki z Fulmana mogą niewiele. TO WIARA czyni cuda. Cuda z torem.
I tu sie mylisz bo tor w zaden sposob nie przeszkadza ksiezom , w tym przypadku chodzi o grunty na ktorych tor lezy sa osoby ktore maja pewne plany cop do tych terenow i dlatego sie zaczela akcja "zamknijmy tor ". Osobnikom z Fulmana zaangazowanym w likwidacje obiektu moim zdaniem nigdy nie chodzilo o halas .....reszte pozostawiam przemysleniom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie ze tak... a wystarczyloby mierzyc decybele, czy zgodne z przepisami ruchu drogowego i tyle :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...