Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"razem z młodszą koleżanką postanowił popływać kajakiem po weselu"- nie wiedziałam, że po weselu da się pływać, myślałam, że pływać można co najwyżej po albo w wodzie:))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tia, i tam ślad się ,,wyrywa"
0
ślad się WYRYWA!!!! chyba urywa... nawet nie wiem jak to skomentować. który to już raz, gdy Wasi pseudodziennikarze popełniają takie błędy?
Ostatnio edytowany 12 czerwca 2012 o 10:03
0
a jak ślad wam się wyrywa to trzymajcie go mocno, bo ucieknie i nie będzie po nim śladu!!!!!!!!!!!!!!!!
0
"Wyrywa", "zaważono". O co chodzi? Polecam siebie na autora przyszłych notatek, pism, reportaży. Mam MS Word'a. Poprawiam mi błędy automatycznie, jeżeli takowe popełniam. Polecam.
0
"To od niedzieli jest pod lupą strażaków". TO? Czy może tamto? Dziennikarzu od siedmiu boleści. Takiej wypociny powstydziłoby się również dziecko w gimnazjum. Kto Cię zatrudnił?
0
sądziłem po tytule że tylko turysta spod Lublina się nie znalazł, ale widzę że rzekoma tragedia nie obejmuje zaginięcia dziewczyny...
0
''WYPŁYNĘŁY'' jest najleprze. Pozdro dla konstruktora tego tekstu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: