Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny bilans wypadków drogowych. Zginęły 4 osoby

Utworzony przez Gość, 1 listopada 2011 o 18:31 Powrót do artykułu
Czyli 3/4 ofiar śmiertelnych to ofiary trzeźwych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aaaa
0
Gość napisał:
Czyli 3/4 ofiar śmiertelnych to ofiary trzeźwych.
Masz coś kolego na bakier ze statystyką ... a może lubisz do kieliszka zaglądać ... policz ile wyjechało ogółem aut na drogi ... ile wyjechało pijanych i sobie procentowo policz ile % a może promili wypadków w ogólnej liczbie aut powodują trzeźwi a ile procent wypadków powodują pijani w grupie pijanych którzy wyjechali na drogę ... 40-60% ? Dalej jesteś zwolennikiem chlania i jeżdżenia ....
0
pawel napisał:
Masz coś kolego na bakier ze statystyką ... a może lubisz do kieliszka zaglądać ... policz ile wyjechało ogółem aut na drogi ... ile wyjechało pijanych i sobie procentowo policz ile % a może promili wypadków w ogólnej liczbie aut powodują trzeźwi a ile procent wypadków powodują pijani w grupie pijanych którzy wyjechali na drogę ... 40-60% ? Dalej jesteś zwolennikiem chlania i jeżdżenia ....
Dobrze policzył. 4 ofiary śmiertelne z tego 1 zabita przez pijanego kierowcę (tak wynika z relacji dziennnika, nie piszą nic o 3 pozostałych). To jakby nie liczył 25 % ofiar śmiertelnych to ofiary pijanego kierowcy a 75 % trzeźwych. A komentarz skłonił mnie do wyobrażenia sobie, że po weekendzie policja zrobi podsumowanie i okrasi je komentarzem, że najczęstszą przyczyną wypadków były nadmierna prędkość i pijani kierowcy. W związku z czym za jakiś czas znowu zostaną zaostrzone kary za wykroczenia drogowe.
0
Dwa tygodnie temu puścili go. Trzeba było bydlę zastrzelić to dziecko by żyło.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: