Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile miał lat?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem kim był.Jedno jest pewne,musiał grzać ostro.Nikomu śmierci nie życzę,ale obserwując wielu idiotów na motocyklach i ich popisy na ulicach Lublina dochodzę do wniosku,że sami się o nią proszą.
0
Życzenia zdrowia psychicznego dla idiotów, którzy tłumnie zatrzymali się na prawym pasie pogapić się, przez co przejazd stał się wąski i niebepieczny dla ratujących, przejeżdżających jak i samych gapiów.
0
Kolego Ci gapie to byli policjanci ktorzy ratowali tego motocykliste, ponadto kierowali ruchem na miejscu zdarzenia do chwili przyjazdu sluzb. Twoja opinia jest bezsensowna.
0
To był mój brat. Zachowajcie hejt dla siebie, proszę.
0
jak ktoś pisze że motocykliści przekraczają prędkość to niech się przejedzie ekspresówką bo chyba tylko MPK jeździ. W długi weekend jechałem 130 i chwilami się czułem że jestem zawalidrogą bo niektórzy mnie wyprzedzali jadąc o 20-30 km/h szybciej, a byli i tacy co pewnie koło 200 mieli.   
0
Dla wszystkich piszacych ta grupa gapiow to byli policjanci ktorzy jechali autobusem i ratowali tego pana a takze kierowali ruchem do przyjazdu sluzb i karetki szacun jadacym policjantom tym autokarem
0
najszczersze kondolencje dla całej rodziny bardzo mi przykro, niestety znam ten ból i ogromny żal
0
Dla wszystkich piszacych ta grupa gapiow to byli policjanci ktorzy jechali autobusem i ratowali tego pana a takze kierowali ruchem do przyjazdu sluzb i karetki szacun jadacym policjantom tym autokarem
Policjanci mogli być, ale aż takiego tłoku to chyba nie musieli robić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: