Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ŻUCZEK CHCE KANDYDOWAĆ NA POSŁA ALBO SENATORA,ŻE ROZPOCZĄŁ KONCERT ZYCZEŃ POD NAZWĄ:GRUSZKI NA WIERZBIE? A WIĘC:TRASA ZIELONA, STADION MIEJSKI,PARK LUDOWY?!!COŚ UCICHŁO LOTNISKO I TOR KOLEJOWY ŁĄCZĄCY MIASTO Z LOTNISKIEM!!KOLESIE PREZESY WZIELI MEGA ODPRAWY ZAROBLI ILE TRZEBA I TYLE!!JAK TO W TYM DOWCIPIE: SPOTYKAJĄ SIĘ DWAJ PREZESI Z POLSKI I FRANCJI:PREZES OD AUTOSTRAD Z POLSKI MA WILLĘ I WŁASNY TOR WYŚCIGOWY A AUTOSTRADY NIE WYBUDOWAŁ KILOMETRA,A JEGO IMMIENIK Z FRANCJI MA I DOM I TOR ALE I TYSIĄCE KILOMETRÓW AUTOSTRAD,CZYLI POLAK NA URZĘDZIE ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE OSZUSTEM I KOMBINATOREM, TO TA MENTALNOŚĆ KATOLICKA!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No w końcu jakaś rozsądna decyzja. Czas zacząć budować estakady w całym miście, bo bezkolizyjne skrzyzowania to mamy raptem trzy mam nadzieję, że przedłużenie Krańcowej do Diamentowej też będzie w formie estakady a nie drogi ze szlabanami dla przejazdu pociagów i wojska. Oby ten pomysł upadł jak najszybciej a projektanci przedstawili piękny projekt estakady i bezkolizyjne rozwiązania rond przy Diamentowej-Wrotkowskiej i Diamentowej-Krochmalnej. Teggo sobie i wszystkim kierowcom życzę! A włodarzom Miasta rozsądku przy podejmowaniu tego typu decyzji, bo nie tylko pieniądze są ważne...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budowa stadionu na Krochmalnej to sabotaż.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja się już pogubiłem bo... mamy Irlandię, nowego tralejbusa, kolej będzie 160km\h jeździła, nowy stadion będzie. No ale jak na razie to mamy tylko tralejbusa i Irlandie więc... NIEDŁUGO WYBORY...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin miasto planów niestety
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast zbudować estakadę nad Głęboką-zbudują ją nad parkiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że Panowie z urzędów zrobią to z głową, tak aby skrzyżowanie Trasy Zielonej z ul. Dworcową było przejezdne dla autobusów i trolejbusów. Proponuję też pomyśleć od razu o pasach autobusowych, bo ponoć przy dworcu PKP ma też kiedyś powstać dworzec przesiadkowy komunikacji miejskiej i nowy dworzec PKS. Panowie nie spartaczcie tego, bo później ludzie będą z tego korzystać przez kilkadziesiąt lat, tak jak z obecnego dworca PKS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Plany jak sok z żuka !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja mam tylko nadzieje ze wozy strażackie się zmieszczą to tak dla bezpieczeństwa mieszkańców jeśli władza to rozumie oczywiście?! i to uwzględni w planach !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: