Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trolejbus potrącił pijanego pieszego

Utworzony przez tadeusz, 28 sierpnia 2011 o 23:39 Powrót do artykułu
Byłem świadkiem tego zdarzenia. Nieprawdą jest, że trolejbus potrącił pieszego.Kierowca trolejbusu widziała , że jezdnią prosto na trolejbus idzie pijany mężczyzna. Jedyne co mogła zrobić to zatrzymała pojazd, którym kierowała. Pijany, rozebrany do pasa mężczyzna mimo wszystko zaatakował trolejbus i w efekcie odbił się od niego upadając na jezdnię.Bardziej na miejscu byłby tytuł "Pijany mężczyzna czołowo zaatakował trolejbus". T.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DZIĘKUJĘ CI ,DROGI ŚWIADKU. DO TEJ PORY NIE MOGĘ SPOKOJNIE MYŚLEĆ O TYM,JAK ŁATWO SWOJĄ GŁUPOTĄ I BEZMYŚLNOŚCIĄ, MOŻNA NAROBIĆ KOMUŚ NIEPRZYJEMNOŚCI... ALKOHOL JEST DLA LUDZI,ALE WSZYSTKO Z UMIAREM. DZIĘKUJĘ CI ZA SPROSTOWANIE. SPOKOJNEGO DNIA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: