Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a u nas też są brane pod uwagę skargi anonimowe, wiadomo, nie dajemy odpowiedzi, bo nie ma adresata, ale wpinamy do akt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIP nic nie pomoże, to sprawa oczywista, Jedyną formą obrony jest maksymalne nagłośnienie sprawy przez media i przez manifestacje. To osłabia zaufanie do marki i powoduje spadek obrotów. A w następstwie tego momentalnie leci ambitny ale niesprawny dyrektor. Następny, nauczony doświadczeniem poprzednika nmie jest już tak ambitny i jest już znacznie grzeczniejszy. Wszystkich Was za manifestowanie nie zwolnią, zresztą możecie złożyć pozew o przywrócenie do pracy. Piszę o wyjściu na ulice, bo od gazety market kupi reklamę i sprawa ucichnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"... Może to być środek wychowawczy, mandat karny lub skierowanie wniosku o ukaranie do sądu karnego..." ale kara,wiadomo, że pracodawcy się nie opłaci być uczciwym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po skargach jest zawsze niekiedy jeszcze gorzej...zwalnia sie kilka osób dla przykładu i zatrudnia nowe nie znajace tematu osoby ...PIP musi wziąść za to ...jakoś ich przestraszyć wreszcie...bo ciągle nie jest dobrze w marketach...mają prawników ...wycwanili sie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
marna jest jakość lubelskiej PIP w stosunku do prawników marketów!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to wasi rodzice wywalczyli w 1980 r. ten system
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Można już było przeczytać w wielu poprzednich wpisach w poprzednich artykułach że PIP niewiele pomoże bo informuje firmę o przybyciu czyli pracodawca wcześniej przygotuje się do takiej wizyty.   Jak pisano to wysyłać maile do redakcji najpoczytniejszych gazet i telewizji szczególnie do redaktorów TVN.   To nie jest normalne że pracownik nic nie może powiedzieć i jest zastraszany.   Co do tej pory można było przeczytać jak również usłyszeć to :   Mobbing , zastraszanie  i związany z tym stres i stany depresyjne  niektórych pracowników. Problem z nadgodzinami i zapłatą Często brak akceptacji zwolnień lekarskich Praca często niezgodna z przepisami BHP   Mało ??? Do czego jeszcze może dopuścić się pracodawca ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te kontrole to jakieś jaja. Osobiście brałam udział w takiej kontroli . Idzie pracownik PIP z kierownikiem od kasy do kasy i wypytuje o różne rzeczy a obok stoi kierownik i słucha patrząc jak by chciał zabić. A my mówimy , tak oczywiście zawsze mamy przerwy , nigdy nie zostajemy dłużej , zmiany w grafiku są z nami konsultowane itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety tak będzie dopóki pracodawcy nie zmienią systemu , że jeden pracownik pracuje za trzech. Wszędzie liczy się tylko zysk a nie ludzie . W "moim " markecie prosiłyśmy klientów narzekających na kolejki do kas , brak obsługi na stoiskach o pisanie skarg . Niewiele osób to robiło , bo już sobie ulżyli opieprzając kasjerkę. Kierownictwo wyciągało taki wniosek ze skarg że pracownicy za wolno pracują , a nie że jest nas za mało. To totalne bagno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy kierownicy Reala i innych hiper i super marketow nie znacie dnia ani godziny Uwaga juz zawiodomiona
Zaloguj się, aby oddać głos
0
inspekcja działa na podstawie ustawy a ustawa stworzona przez kapitalistów daje tylko wrażenie przed ciemiężeniem - tak samo jak sanepid - gdzie za obsranie a następnie sprzedawanie obsranie bułki jest tylko 500 zł mandatu i dalej hulaj dusza piekła nie ma
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko jaroslaw i andrzej duda mogą nam w polsce zrobić cuda,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W PKO BP na słuchawce też są łamane prawa bo jak można przychodzić na 8 godzin a liczone jest za ok.6 godz i nie liczone są przerwy, sumowany jest tylko czas rozmów, tragedia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko jaroslaw i andrzej duda mogą nam w polsce zrobić cuda,
  obcy kapitał robi sobie dobrze, taka rada ci sie przyda - nie kupuj od zyda itd...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
• Jak wygląda kontrola PIP w hipermarketach i jakich narzędzi używają inspektorzy? "– Inspektor pracy dokonuje analizy m.in. akt osobowych, dokumentacji czasu pracy, dokumentacji płacowej. Sprawdza też pomieszczenia i stanowiska pracy, obserwuje sposób wykonywania poszczególnych prac, może prowadzić rozmowy z pracownikami, również pod nieobecność ich przełożonych." W dniach ,w których były kontrole z PIP nie wolno było przewozić paleciakiem więcej niż paleta+ 10 kg cukru ,przez rok mojej pracy nigdy nikt mnie nie zapytał jak sie pracujei z tego co wiem ,żadnego pracownika tez nikt nie zaczepił na hali A ankiety ...no cóż ,pracodawca jak się domyślać można nie dał zgody na przeprowadzenie.Gdyby miał czyste sumienie -zgoda by była
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak i PIP przede wszystkim nim przyjedzie uprzedza o wizycie :D Haha śmieszna jest ta Pani rzecznik.Właściciel tydzień wcześniej wie, że będzie kontrola :) Wszystko wtedy jest przygotowane i zrobione tak jak powinno.Wszędzie układy,układziki i pieniążki :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wasze ulice,nasze kamienice.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja też pracuje w markecie. Coraz mniej osób po zwolnieniach a pracy tyle samo. Przez klientów też jesteśmy traktowani źle , gdyż wiedzą ile zarabiamy i mają nas za nic!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszce więcej galerii i marketów BRAWO P.PREZYDENCIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy inspektor PIP'a kontroluje „czysto ludzkie” aspekty wykonywania pracy (jak atmosfera w firmie czy relacje między współpracownikami)?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: