Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa zbiórka dla poszkodowanych w katastrofie przy Lubartowskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2017 o 09:51 Powrót do artykułu
To jakis zart? Grosika bym nie dal.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba już kogoś pogięło totalnie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego od obywateli wymaga się aby sponsorował wszelkie katastrofy? Miasto powinno mieć zabezpieczone środki na takie wydarzenia. Mają na wystawne imprezy to i na to niech się znajdzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mieszkała tam 1 osoba to dla niej zbiórka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
całe zycie mieszkali, zlotowki czynszu nie placili,a teraz zbiorka na darmozjadow
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni z pissu chętnie pomogą. Nie prawdaż ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego nikt nie poda liczby osób, które straciły mieszkanie, ich indywidualnych potrzeb takich jak wiek, rozmiar odzieży itp. Z pewnością znajdą się chętni do pomocy nie tylko bezpośrednio finansowej. To piękne, że PCK organizuje zbiórkę, ale nadal nie wiadomo konkretnie niczego więcej. A gdzie jest Caritas? Pomoc społeczna od Państwa? Dlaczego cały ciężar w takich wypadkach przerzuca się zawsze na barki prywatnych ofiarodawców? Gdzie jest pomoc Państwa, na które wszyscy łożą finanse w postaci danin wszelkiego rodzaju?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, katastrofa wydarzyła się wczoraj po 14:00, a wy już pytacie gdzie kolejni dobroczyńcy... Rozumiem, że świat przyśpieszył, ale nie aż tak!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozumiem, że trzeba sobie pomagać i w ogóle, ale nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby swoje ciężko zaoszczędzone pieniądze oddawać ludziom, którym przez całe życie nie przyszło do głowy żeby nie wiem wyremontować to? Zrobić cokolwiek? Jak się mieszka w starym, rozsypującym się budynku to nie trzeba być Einsteinem żeby dojść do tego, że prędzej czy później wszystko rypnie i pasowałoby coś z tym zrobić prędzej, nie? Oczywiście zaraz się posypią gromy, że brak empatii, że bezduszność, ale to nie tak, mi naprawdę jest przykro, ale wolę dorzucić się do zbiórki na umierające dziecko niż dać pieniądze ludziom, którzy nie są zaradni życiowo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to ile osób tam mieszkało? szczęśliwie wszystkich nie było w domu? miasto powino dbać o budynek, ale lepiej zbudować co 100m sygnalizacje, rozsypującą się ścieżkę rowerową, wiadukt nad rondem, któtre i tak będzie zakorkowane... lepiej posadzić szpaler drzew zasłaniających samowolę budowlaną...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak pomoc dla kogo? Patolom nie płacili czynszu odpada,empatii mam dużo i wiem co znaczy strać mieszkanie,nie mieć na czynsz lecz patologi nie pogadamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po to wlasnie jest ubezpieczenie. Jak nie byli ubezpieczeni to ich strata. Mogą ewentualnie wystąpić o odszkodowanie do właściciela budynku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hieny zbieraja kase na ludzkim nieszczesciu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hej bolszewicka hołoto. Ten budynek miał prywatnych właścicieli. Ujadanie na miasto, bo nie zrobiło remontu jest kłamstwem i manipulacją godną PiS-u albo innego Putina. Wiemy, że pissowcy to hieny cmentarne i wywlekają zwłoki i inne nieszczęścia przy byle okazji, ale tym razem apeluje, byście dali spokój. Ci ludzie przechodzą teraz ciężkie chwile i gehennę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie bardzo rozumiem czemu nie podają kto jest/był właścicielem kamienicy. Miasto? Prywatny właściciel? Nie wiadomo kto? Najbardziej rzucił mi się w oczy komentarz jednego z lokatorów, że przez 50 lat jak tam mieszkał nie widział malarza na klatce.... Chyba nie w samym malarzu problem. Tylko w tym, że kamienica nie była remontowana. Pewnie nie było z czego. A jakiś fundusz remontowy był w czynszu?? Zakładam, że czynsz był płacony przez lokatorów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budynek był w zarządzie ZNK czyli pytania o odpowiedzialność miasta są zasadne. Podobno współwłaścicieli jest wielu a mają jakieś tam ułamki to na kim niby spoczywała odpowiedzialność o dbanie o stan techniczny? Na zarządcy czyli Zakładzie Nieruchomości Komunalnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pod warunkiem, że było za co dbać...... Z tymi ułamkami własności w starych kamienicach to jest największy problem podobno. Bo to wspólne czyli niczyje.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To oczywiście bardzo miłe, że mieszkańcy Lublina składają się dla poszkodowanych, ale czy to czasami nie z odszkodowania od podmiotu zarządzającego i właściciela nie powinny być zapewniane mieszkania wraz z wyposażeniem? W końcu ktoś to nadzorował, na kimś spoczywały obowiązki dbania o stan kamienicy, ktoś mógł ubezpieczyć kamienicę, a mieszkańcy mieszkań mogli ubezpieczyć mieszkania. Zbiórka powinna być tylko odruchem serca, a nie pokładaniem nadziei, że załatwi problem Miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hej bolszewicka hołoto. Ten budynek miał prywatnych właścicieli. Ujadanie na miasto, bo nie zrobiło remontu jest kłamstwem i manipulacją godną PiS-u albo innego Putina. Wiemy, że pissowcy to hieny cmentarne i wywlekają zwłoki i inne nieszczęścia przy byle okazji, ale tym razem apeluje, byście dali spokój. Ci ludzie przechodzą teraz ciężkie chwile i gehennę. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Miasta samo się przyznało, że jest właścicielem w 38% to po pierwsze. Po drugie to mało wiesz, bo jakbyś tak prześledził w jaki sposób najpierw pozbawiono właścicieli kamienic zostawiając im tylko do płacenia podatki, a później po kilkudziesięciu latach w jakim stanie oddawano kamienice właścicielom wraz z lokatorami, to może byś tak nie pisał głupot. I co ma do tego PIS? Lecz się człowieku z nienawiści, bo apopleksja cię trafi pewnego dnia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co, zbiórka, a idzcie do rządu pisowskie, tam mają w brud pieniędzy, bo jak za pieprzenie sie i rozmnażanie dają po 500+, to tym bardziej poszkodowanym pomoga. Nawet złamanego grosza nie dam bo nie dostaję 500+, musze sama zapieprzac na każdy grosz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: