Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeźwy poranek: Policja zmienia taktykę

Utworzony przez mosquito, 2 marca 2009 r. o 15:23 Powrót do artykułu
I to mi się podoba bo prowadzący po spożyciu lub pod wpływem to zwykłe, nieodpowiedzialne bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo i to mi sie podoba I nie żadne "proszę bardzo" z wyrzutem, tylko NARESZCIE !!! Brawo, wkońcu ktoś zaczął działać jak należy !! Jeszcze tylko żeby poza prędkoscia policja zaczęła zwracać uwaę na inne wykroczenia (szczegónie zmiane pasów bez kierunkowskazow i jazdę lewym psem oraz jazdę z powłaczanymi przeciwmgielnymi światłami) i naprawde zacznie się robić bezpiecznie na drogach. Brawo i tak trzymac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewna historia, w jakąś sobotę byłem na spotkaniu z kumplami na kilku piwach, zero mocnego alkocholu. W poniedziałek dmuchałem w balonik i wyszło 0,4 promila:) Morał tego taki że ludziom brak świadomości że moga być na bani jeszcze, niby wszystko ok a tu zonk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DLACZEGO TO TRWALO TAK DLUGO, BYLY OKROPNE KORKI PRZED 7.30 - NIE MOZNA BYLO WYJECHAC Z OSIEDLA WIDOK /CZUBY/ -ZATKANA UL. FILARETOW DO JANA PAWLA.!! DOBRZE, ZE "GOLA" PIJACZKOW / A CO Z NACPANYMI?/, ALE POWINNI JAKOS TO LEPIEJ ZORGANIZOWAC -CIEKAWE, ILE OSOB SPOZNILO SIE DO PRACY??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie decydenci z drogówki, serdeczna prośba, róbcie takie trzeźwe poranki kierowcom z podlubelskich gmin. Mam w Snopkowie sąsiadów, którzy na codzień jeżdżą na dwóch gazach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benku, Chyba w sobotę piłeś tak, żę urwał Ci się film i nie pamiętasz, że skończyłeś w niedzielę. Tylko tak można wytłumaczyć 0,4 promila w poniedziałęk po "Kilku" piwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...