Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeźwy poranek tym razem na Felinie

Utworzony przez pietrasek, 24 maja 2009 o 11:48 Powrót do artykułu
dobrze wiedziec ze bedzie taka akcja w poniedziałek to upije sie we wtorek w 3 du.y
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem jak pozostałym, ale mnie taka informacja się nie podoba. moim zdaniem pijaków za kierownicą powinno się tępić a nie ostrzegać w taki sposob.. ?
0
artykuł kompletnie bezsensowny. nie powinno się o takich akacjach ostrzegać, bo taki pijak może ominąć blokadę na felinie a spowodować wypadek na śródmieściu
0
dobze wiedziec to ominie sie ;p
0
Podpucha, zagrywka , bedzie gdzie indziej
0
"Przestrzegamy zatem amatorów napojów wyskokowych, mieszkających na tym osiedlu i w okolicach oraz w pobliskich akademikach. " a reszta jeździ narąbana ciekawe kto to taki mądry i to info pisał raz, że nie powinno się o tym informować, dopiero jutro a dwa, że takie głupoty
0
Znakomita informacja.Złapią kilku pijaków z Felina bo Ci będą myśleli że trzeźwy poranek to podpucha i złapią też przy okazji kilku z innej części Lublina bo przecież mają łapać na Felinie. A tak naprawdę to i tak sobie pijaki dadzą radę czy będą informować czy nie.Kilku przetrwa...do następnego razu.
0
będzie drugi koniec miasta czuby poręba!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: