Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny sprawca w ciężarówce. Gdzie jest ITD????????????????????????????????????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Pas w kierunku Lublkina jest zablokowany. " - A co to za miasto i gdzie ono jest ...
0
Kolejny sprawca w ciężarówce. Gdzie jest ITD????????????????????????????????????????????????
Januszku to wina braku odpowiedniej obwodnicy w kierunku Łęcznej i Włodawy. Wina też leży u amatorów jazdy z byle jakim Prawem Jazdy kat. B. 
0
Wystawia mandaty z fotoradarów. :)
0
A ja się pytam gdzie byli rodzice?
0
40ton. Jechałem sobie niedawno spokojnie 50 przez jedną wieś, za mną taki jak ty miszcz kierownicy, prawie na zderzaku, światłami mrugał, łapkami machał, jak w końcu mógł to pognał do przodu jak głupi i co.... kilka kilometrów dalej stał na poboczu, a panowie w białych czapkach już wypisywali druczek. Dlatego jestem za częstszymi kontrolami takich miszczów przez policje i itd.
0
do 40ton- jesteś genialny, wg mnie winien jest tusk i cykliści
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: