Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twoje dziecko na naszej okładce. Ruszyło głosowanie

Utworzony przez mama3, 5 czerwca 2016 r. o 23:27 Powrót do artykułu
Jak można zobaczyć ile dzieci mają głosów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że oprócz nagrody czytelników -sms ,redakcja powinna także wybrać od siebie jedno zwycięskie dziecko było by to sprawiedliwe bo nie każdy ma tyle kasy by wysyłać setki sms
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie drogie sms, no ale muszą jakoś zarobić na nagrodę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie nie chodzi tu o to które dziecko najpiękniejsze. A o to które ma bogatszych rodziców bezsensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ilość znajomych też robi swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedna wygrana będzie ? Może chociaż jakieś upominki dla osób z czołówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję głosowanie redakcji taka druga szansa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczynka co ma najwięcej głośów wcale nie najładniejszą nie bardzo to obiektywne głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym że ta dziewczynka co jest na pierwszym miejscu nie robi dużego wrażenie pod względem urody. Dziewczynka z drugiego miejsca jest ładniejsza, śliczne oczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kogoś stać to bardzo łatwo wygrać ten konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzka zazdrość , nie zna granic :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany boskie jest tyle ślicznych dzieci a tu proszę wyscig szczurów przesada tu trzeba miec sporo kasy aby wygrac to jest na pokaz i tyle...pozostałych jest tyle ładnych dzieci i dziwi mnie ze nie maja głosów więcej..szkoda głosowac a sesje trzeba sobie samemu zrobic bo tu by wydał jeszcze wiecej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci startuje 55 a czemu jest w Galerii tylko 40..a gdzie jest reszta zdjęc...moja córka bierze udział a jej nie widzę w Galerii jej zdjęcia...?nie wiem o co tu chodzi..co to ma byc..jak mają ludzie głosowac jak nie ma pozostałych zdjęc dzieci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po interwencji  są juz wszystkie zdjecia. Trochę  się rozczarowałam bo wiadomo ze nie wygra najładniejsze dziecko.Zagłosowałem na swoje to wiadomo ale dziewczynka w wianku na głowie jest warta czolowki a jest w tyle.Oddam na nia glos czemu nie.Szkoda ze to tak działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zazdrość tylko obiektywizm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie mamy na to wpływu..ja sama zgłosiłam moje dziecko do Plebiscytu ,ponieważ nie zależy mi na sławie czy też rozgłosie ale na darmowej sesji dla małej..ale szkoda że się zaczeła gonitwa kto będzie miał więsj. Gdyby ludzie głosowali pewnie konkurs inaczej by przebiegł..ale nie ma co zazdroscic trzeba myslec pozytywnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda pisać i tak nie wygra najładniejsze ,najbardziej fotograficzne dziecko tylko to na którego bogaci rodzice mogą wydać parę setek zł.na SMS Cóż taka prawda szkoda bo takie śliczne nie które dzieciaki a parę głosów zaledwie majà
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Olu ma pani rację ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie mamusie nie martwmy się nawet chodz nadze dzieci majá kilka głosów,bo i tak dla nas są najpiękniejsze a w gazecie jakby nie było i tak ich zdjęcie zaistniało .A wygra bogatszy i na nic nasze narzekania i tak nic to nie da .W dzisiejszym świecie liczą się tylko pieniądze kto je ma .' posiądzie wszystko :sławę,wykształcenie,pracę .Smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...